Angielski Online


Reklama Google


Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania LanCenter poza wieloma innymi rozwiązaniami zapewniającymi nam bezpieczeństwo sieci i infrastruktury IT, dostarcza kompleksowe narzędzia umożliwiające audyt oprogramowania. Moduły te, w łatwy sposób, umożliwią wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, kontrolowanie zmian w środowisku i oprogramowaniu, monitorowanie środowiska IT, oraz zachowanie tej wiedzy uporządkowanej. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, ale również wyjątkowo skuteczne. Wszystkie zadania można zautomatyzować. Ważne dla audytu oprogramowania są operacje na danych i systematyczne raportowanie, które w LanCenter, jak wszystkie operacje, są intuicyjnie proste.
Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to proste i skuteczne narzędzie, zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku. Oparte na interfejsie WEB, daje kompletne możliwości, których wymaga efektywny Help Desk ? od dowolnego sposobu zgłaszania problemów, przez intuicyjne rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, bazę rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. LanCenter NetMap (monitoring sieci) to zaawansowany system do monitorowania sieci

Szczegóły strony www.plikcenter.pl:

Podlinkuj stronę www.plikcenter.pl:

Audyt Oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 313

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje Mobilne »

  Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą, która pod swoimi skrzydłami łączy solidne pokłady wiedzy doświadczonych fachowców z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Najmocniejszym walorem naszego studia jest sztab profesjonalistów-pasjonatów, którzy świetnie znają się na tym, z czym pracują. Zajmujemy się szeroką i wciąż się poszerzającą gamą działań, obejmujących na przykład programowanie, testowanie pod kątem funkcjonalności i użyteczności, tworzenie i zarządzanie platformami serwerowymi czy wdrażanie i implementację powstałych systemów. Lista używanych przez nas narzędzi jest nader różnorodna, zatem każdorazowo mamy możliwość dopasowania oferty dokładnie do potrzeb klienta. Programowanie jest naszą pasją, którą nieprzerwanie rozwijamy, dzięki czemu kreowane przez nas rozwiązania są nieodmiennie wydajne, a nasze działania zdobyły nam wielu wiernych klientów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • zwcad ceny »

  Poszukujesz możliwości zakupu oprogramowania którym jest zwcad? Prezentowana strona internetowa posiada już naszykowany sklep, jaki posiada bardzo dużą propozycję tego typu oprogramowania jakim jest zwcad 2012 bądź też zwcad plus. Warto też skorzystać z okazji sprawdzenia już zwcad ceny jaką ma takie oprogramowanie. Bez wątpienia są to oprogramowania wzbudzające ogromne zaciekawienie i należy znać zwcad cena którą musimy już za takie oprogramowanie zapłacić. Strona internetowa oferowana jest przez cały dzień i mamy możliwość korzystania już z pomocy sklepu o takich porach które są dla was właściwe. Korzystanie z tego typu sklepu z oprogramowaniem pozwala nam na jego kupno po atrakcyjnych dla was cenach.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • programy antywirusowe »

  Poszukujesz antywirusów? Z całą pewnością wsparcie oferowanej strony on-line okaże się dla ciebie użyteczna albowiem znajdziesz na niej od groma programów którymi są darmowe programy antywirusowe. Tego typu aplikacje to narzędzie za pomocą którego możecie zlikwidować wszelkie wirusy w naszym systemie. Programy antywirusowe jakie odszukamy na stronie on-line to wiele rodzaj programów, które zostały dla ułatwienia dokładnie opisane. Warto jest korzystać z takich programów jakimi są antywirusy by twój komputer funkcjonował prędko a też sprawnie. Jeśli jesteś zaciekawiony tego typu programami możesz skorzystać ze strony przez dwadzieścia cztery godziny na dobę bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - kadry i płace »

  Firma tworzy rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz wielkich przedsiębiorstw. Programy księgowe charakteryzują się ogromnymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą eksperci z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy kadrowe oraz magazynowe. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CSS »

  Chcesz nauczyć się podstaw tworzenia witryn www? Wsparcie strony na pewno okaże się dla wielu z nas pomocna ponieważ odszukamy na niej przeróżne kursy, które pomogą nam w zapoznaniu zasad wykonania witryn online. Kurs HTML lub kurs CSS pozwolą tobie na poznanie w trzech krokach reguł tworzenia tego typu stron. HTML dla zielonych z całą pewnością okaże się przydatny równocześnie jak CSS dla początkujących albo również pomocne tworzenie stron kurs pomogą nawet laikom samemu wykonać własną witrynę. Strona czynna jest przez cały dzień i mamy możliwość już korzystać z niej w chwili gdy chcemy. Inwestycja w nas samych to bardzo dobra inwestycja, która pozwoli nam na odniesienie korzyści choćby takich jak edukacja tworzenia stron.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »