Angielski Online


Reklama Google


BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR

BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR Firma BPSC specjalizuje się w przygotowywaniu systemów informatycznych dla przedsiębiorstw każdego typu. Wdrożenia oraz technologie erp a także mrp pozwalają na odpowiednie zarządzanie firmą zarówno średnią jak i większą. Firma BPSC jest obecnie liderem na rynku w dziedzinie systemów klasy erp/mrp/mrpii. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony WWW aby uzyskać więcej informacji i dobrać odpowiednie oprogramowanie do swojej firmy.

Szczegóły strony www.bpsc.com.pl:

Podlinkuj stronę www.bpsc.com.pl:

BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 190

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter poza wieloma innymi rozwiązaniami zapewniającymi nam bezpieczeństwo sieci i infrastruktury IT, dostarcza kompleksowe narzędzia umożliwiające audyt oprogramowania. Moduły te, w łatwy sposób, umożliwią wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, kontrolowanie zmian w środowisku i oprogramowaniu, monitorowanie środowiska IT, oraz zachowanie tej wiedzy uporządkowanej. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, ale również wyjątkowo skuteczne. Wszystkie zadania można zautomatyzować. Ważne dla audytu oprogramowania są operacje na danych i systematyczne raportowanie, które w LanCenter, jak wszystkie operacje, są intuicyjnie proste.
  Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to proste i skuteczne narzędzie, zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku. Oparte na interfejsie WEB, daje kompletne możliwości, których wymaga efektywny Help Desk ? od dowolnego sposobu zgłaszania problemów, przez intuicyjne rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, bazę rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. LanCenter NetMap (monitoring sieci) to zaawansowany system do monitorowania sieci

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Informatyczny »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do kontaktu z naszym dziełem marketingowym, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • nauka zend Kraków »

  Poszukujesz dobrych aplikacji? Masz sposobność skorzystania z prezentowanej strony na, jakiej znajdziesz już takie sklepy, jakie gwarantują wam zakup różnego rodzaju programów. Optima strona pozwoli ci na pokazanie gdzie tego typu sklepy bądź firmy się znajdują na przykład optima kraków. Zend kraków albo programista zend kraków z pewnością okażą się pomocni dla tych osób, którzy to są zainteresowani aplikacjami a także ich wdrożeniem. Jeżeli chciałbyś posiadasz możliwość korzystania z takiej pomocy którą jest nauka zend kraków, z której zawsze mamy możliwość skorzystać. Trzeba skorzystać z usług strony, jaka to jest dla was czynna przez cały czas i masz możliwość korzystania z niej o dowolnych porach.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - kadry i płace »

  Firma tworzy rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz wielkich przedsiębiorstw. Programy księgowe charakteryzują się ogromnymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą eksperci z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy kadrowe oraz magazynowe. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • System erp »


  Praca w instytucjach i korporacjach opiera się głównie na planie projektowym. Nie jest to wyłącznie współczesny sposób pracy, ale również branżowy slang. Mówi się o projektach, kiedy ma się w myślach rozmaite rzeczy ? współprace długotrwałą, ale również pojedynczą. Wszystko jest uzależnione od gatunku projektu: czy jest on większy czy mniejszy, jednorazowy czy ciągły. Oczywiście również liczba ludzi przyporządkowana do zadania zależy od jego wielkości i wielkości organizacji. Czasami wystarczy jedna osoba, a czasami musi to być cały zespół. Tutaj jest już raczej skomplikowana sprawa i liczy się plm. Ktoś musi to bowiem pokierować. Ktoś musi odpowiadać za pracę całego zespołu i oddelegować poszczególnych jego członków do powierzonych im zadań. Czasem zarządzanie projektami odbywa się w trybie online, albowiem okazuje się, że przedsiębiorstwo posiada biura rozmieszczone na całym świecie, a realizowany projekt jest przedsięwzięciem na skalę światową albo europejską. To bardzo interesujące zagadnienie, przede wszystkim dla kogoś, kto dopiero zaczyna prace w obszernej firmie i nie wie, jak wygląda zarządzanie projektami a także praca nad nimi.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »