Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Audyt Informatyczny

Audyt Informatyczny Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu z naszym dziełem marketingowym, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Szczegóły strony www.lancenter.pl:

Podlinkuj stronę www.lancenter.pl:

Audyt Informatyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 200

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter poza wieloma innymi rozwiązaniami zapewniającymi nam bezpieczeństwo sieci i infrastruktury IT, dostarcza kompleksowe narzędzia umożliwiające audyt oprogramowania. Moduły te, w łatwy sposób, umożliwią wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, kontrolowanie zmian w środowisku i oprogramowaniu, monitorowanie środowiska IT, oraz zachowanie tej wiedzy uporządkowanej. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, ale również wyjątkowo skuteczne. Wszystkie zadania można zautomatyzować. Ważne dla audytu oprogramowania są operacje na danych i systematyczne raportowanie, które w LanCenter, jak wszystkie operacje, są intuicyjnie proste.
  Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to proste i skuteczne narzędzie, zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku. Oparte na interfejsie WEB, daje kompletne możliwości, których wymaga efektywny Help Desk ? od dowolnego sposobu zgłaszania problemów, przez intuicyjne rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, bazę rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. LanCenter NetMap (monitoring sieci) to zaawansowany system do monitorowania sieci

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity »

  CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • BPSC SA- Systemy ERP/MRP II, BI, HR »

  Firma BPSC specjalizuje się w przygotowywaniu systemów informatycznych dla przedsiębiorstw każdego typu. Wdrożenia oraz technologie erp a także mrp pozwalają na odpowiednie zarządzanie firmą zarówno średnią jak i większą. Firma BPSC jest obecnie liderem na rynku w dziedzinie systemów klasy erp/mrp/mrpii. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony WWW aby uzyskać więcej informacji i dobrać odpowiednie oprogramowanie do swojej firmy.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt IT Warszawa »

  Wi-Tech zapewnia profesjonalną obsługę informatyczną dla średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic oraz w innych miastach Polski. Działamy na zasadzie stałych umów serwisowych jaki i jednorazowych zleceń.
  Nasze świadczenia informatyczne dopasowywane są do indywidualnych potrzeb kontrahentów.
  Oferta:
  ? Audyt oprogramowania i sprzętu
  ? Audyt zabezpieczeń IT
  ? Doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu i oprogramowania
  ? Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  ? Likwidacja wirusów komputerowych oraz ochrona przed infekcjami
  ? Administracja serwerami (Exchange, Linux, Novell etc.)
  Nie czekaj ? zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • konsulting ubezpieczeniowy »

  Przedsiębiorstwo działa na Europejskim rynku od 1991 roku. Od lat związani jesteśmy z najogromniejszymi firmami działającymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Funkcjonujemy w branży IT, specjalizujemy się w planowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które podtrzymują się o współczesny rodzaj Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie pochwala coraz większe grono zadowolonych odbiorców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Nasze produkty oparte są o technologie Microsoft. Oferujemy pomoc w zakresie IT w integracji infrastruktury z działaniami biznesowymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całością naszej oferty.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MMTech - drukarki laserowe ze skanerem »

  Firma MMTech dostarcza usługi związane ze środowiskiem IT. Jednym z najważniejszych celów naszej aktywności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po przeprowadzeniu kompletnego audytu środowiska IT wprowadzimy zmiany, które pozwolą oszczędzić pieniądze i czas.

  Pomożemy Ci w wyborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, laptopy, komputery. Nasza specjalność to drukarki laserowe. Dzięki naszej wiedzy o pracy tych urządzeń będą one funkcjonować należycie. Od tej chwili Twoja firma będzie pracować na urządzeniach związanych z profilem najczęściej wykonywanych prac. Dzięki takiemu podejściu zachowasz firmę od wytwarzania daremnych wydatków.

  Przeprowadzimy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, urządzenia skanujące, laptopy, komputery, serwery. Oferujemy również serwis urządzeń jak i również materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Zapewniamy wszechstronną usługę w ramach optymalizacji środowiska wydruku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prace biurowe są wydajne i maksymalnie optymalne.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »