Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Uzależnienia Szczecin

Uzależnienia Szczecin Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc przy wyjściu z uzależnienia. Pomożemy Państwu wyjść z uzależnienia od hazardu, narkomanii, alkoholizmu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od gier i Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Z naszą pomocą, walka z uzależnieniem będzie dużo łatwiejsza. Możemy zaproponować Pacjentom wzięcie udziału w rozbudowanych formach terapeutycznych, takich jak: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wparcia. Wszystkie z wymienionych usług prowadzi wykwalifikowany i doświadczony personel terapeutyczny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Służymy pomocą. Będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Szczegóły strony www.ctu.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.ctu.szczecin.pl:

Uzależnienia Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 235

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mastering »

  Tomasz Koniew to artysta który wydał w 2011 roku materiał dla margines records, album który zawiera 9 utworów. Album o nazwie "Arrears" można bezpłatnie ściągnąć ze strony marginesu. Całość utrzymana jest w eksperymentalnej nowej elektronice, tajemniczej można by nawet powiedzieć psychodelicznej. Jeden z utworów znajdujących się na płycie został użyty do dokumentu "Zamazywanie" na zlecenie Ars Cameralis. Margines to jak sama nazwa wskazuje to coś odmiennego, innego niż większość komercyjnych utworów jakie słyszysz na co dzień.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Witamy na stronie internetowej Psycho Komfort. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Biofeedback Gorzów. Studia skończyłam w szkole w Sopocie. Zdobyłam również tytuł I i II stopnia w terapii Biofeedback EEG. Moją misją jest służenie ludziom pomocą i to, żeby każda osoba, która się do mnie zwraca nowoczesną psychologie jaką u mnie zasta. Psycholog Gorzów. Obecnie w każdej dziedzinie życia, dopada nas stres. Rywalizacja sportowa, prowadzenie biznesu czy też wychowywanie dzieci to jedne z najbardziej stresogennych płaszczyzn, dlatego też są one moją pasją i zakresem doskonalenia. Dzięki wizytom u mnie pozbędziesz się stanów lękowych, zaburzeń snu czy również uwagi czy koncentracji. Psycholog sportu Gorzów. Wykorzystując metodę Biofeedback pomogę Tobie obowiązki ? poczujesz kontrolę nad życiem jak nigdy wcześniej.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Szczecin »

  W naszej przychodni mieszczącej się w mieście Szczecin, oferujemy szeroką gamę usług lekarzy specjalistów z przeróżnych gałęzi medycyny. W naszej placówce znajdą Państwo poradnie stomatologiczne, ortopedyczne, okulistyczne, ginekologiczne, dermatologiczne a także psychoterapeutyczne. W naszej placówce możecie Państwo umówić się do specjalisty online. Wystarczy wejść tutaj http://medicine24.pl/rezerwacja_on_line.html, wypełnić prosty formularz wybierając odpowiedniego lekarza specjalistę oraz godzinę która jest dostępna. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Nasza kadra składa się jedynie z najlepszych lekarzy z ogromnym bagażem doświadczenia zawodowego, które w medycynie liczy się najbardziej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszej przychodni, mieszczącej się na ulicy Bartniczej 10A (wjazd od ul Wiosny Ludów ), bądź odwiedzenia naszej strony internetowej - http://medicine24.pl i umówienia się na wizytę bez kolejek.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Bywa, że przypadki życiowe takie jak bezrobocie, brak zajęcia, brak rodziny może sprawić trwałe stany lękowe oraz nie tylko. Jak najbardziej radząc się psychologa, jakiego pomoc psychologiczna warszawa to koronny cel można spojrzeć na siebie samego z trochę innej perspektywy, wolno odkryć swoje niedociągnięcia, atuty, a również dostrzec, że życie się jeszcze nie skończyło oraz należy je przeżyć jak najlepiej. Takie rady okazują się olśniewającym zalążkiem dla tych osób, jakie pogubiły się gdzieś w swoim życiu. Na pewno będzie wolno docenić zalety takich spotkań oraz terapii psychologicznych, poprzez efekty końcowe, którymi zazwyczaj są: radość, uśmiech, pozytywna wizja samego siebie. Oferujemy różnorakie sposoby psychologii . Serdecznie zapraszamy do rezerwowania wizyty w naszej poradnii !

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin w Warszawie. Pomoc w kryzysie. »

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta uzależnień, Coach i Doradca zawodowy z Warszawy zaprasza na spotkania terapeutyczne w swoim gabinecie na Muranowie.
  Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par, psychoterapii rodzin i terapii uzależnień dla osób i par poszukujących profesjonalnej terapii w Warszawie.
  Jeśli poszukujesz dobrego Psychologa, specjalisty terapii uzależnień w Warszawie to właśnie znalazłeś. Zapoznaj się z moją pracą terapeutyczną na www. szczepaniak-psychology. eu Specjalizuję się w terapii uzależnień behawioralnych oraz uzależnień od używek.
  Każdą osobę uzależnioną traktuję bardzo indywidualnie i z szacunkiem dla jego świata oraz zrozumieniem dla zaistniałej sytuacji.
  Zapraszam na rodzinne spotkania w bezpiecznej atmosferze dla osoby uzależnionej.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mandala - ośrodek leczenia uzależnień »

  Klinika Mandala znajdująca się w Jordanowie Śląskim to prywatna placówka leczenia uzależnień. W skład kliniki wchodzi zamknięty ośrodek leczenia odwykowego, oraz profesjonalna poradnia przeznaczona dla osób borykających się z nałogami : alkohol, narkotyki, a nawet hazard. Klinika stosuje sprawdzone programy terapeutyczne, leczenie zaburzeń, a także detoks stosownie do potrzeb pacjentów. Obsługa ośrodka składa się jedynie z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zespół personelu ośrodka to lekarz psychiatra, psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykwalifikowane pielęgniarki, dietetyk oraz fizjoterapeuta. Czy wiesz, że jedynie fachowa, pod okiem lekarzy terapia w leczeniu uzależnień to najlepsza forma pomocy osobie uzależnionej. W zależności od rodzaju uzależnienia i stopnia jego zaawansowania w stosunku do uzależnionego stosuje się odmienne rodzaje terapii, dobierając leczenie tak, aby osiągnęło to jak najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie. W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Mandala z Jordanowa Śląskiego terapia stanowi główną oś działań związanych ze świadczeniem pomocy pacjentom. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie aby kompleksowo odpowiadać na jego potrzeby.

  Data dodania: 14 07 2018 · szczegóły wpisu »