Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


terapia w depresji Wrocław

terapia w depresji Wrocław Psychoterapeuta pracujący opierający się o psychoanalizę wspomaganą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek realizuje konsultacje a oprócz tego psychoterapię personalną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z ogromnym doświadczeniem specjalizuje się w następujących obszarach: terapia stresu, terapia w depresji, terapia wypalenia zawodowego. Doświadczony psychoterapeuta a oprócz tego profesjonalista w dziedzinie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż kitajski AMO, terapię Reiki i Radiestezję Zdrowia. Wykwalifikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel wewnętrzny (wg NFSH) oraz energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu różnego rodzaju stanów lękowych i również przygnębienia, poczucia bezsensu życia i smutku, bezsenności i uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, bądź zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

terapia w depresji Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Gorzów »

  Witamy na stronie internetowej Psycho Komfort. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Biofeedback Gorzów. Studia skończyłam w szkole w Sopocie. Zdobyłam również tytuł I i II stopnia w terapii Biofeedback EEG. Moją misją jest służenie ludziom pomocą i to, żeby każda osoba, która się do mnie zwraca nowoczesną psychologie jaką u mnie zasta. Psycholog Gorzów. Obecnie w każdej dziedzinie życia, dopada nas stres. Rywalizacja sportowa, prowadzenie biznesu czy też wychowywanie dzieci to jedne z najbardziej stresogennych płaszczyzn, dlatego też są one moją pasją i zakresem doskonalenia. Dzięki wizytom u mnie pozbędziesz się stanów lękowych, zaburzeń snu czy również uwagi czy koncentracji. Psycholog sportu Gorzów. Wykorzystując metodę Biofeedback pomogę Tobie obowiązki ? poczujesz kontrolę nad życiem jak nigdy wcześniej.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W związku z tym, iż coraz młodsze osoby zapadają na choroby nowotworowe konieczne jest dokonywanie badań profilaktycznych każdego wieku. Ale jak przekonać młodych do tego typu badań, może psychoterapeuta poznań ich przekona. Warto wiedzieć, że nowotwór wykryty we wczesnym stadium jest prawie że w 100% wyleczalny, dlatego dokonywanie regularnych wizyt u ginekologa może uratować życie wielu kobietom. psycholog szczecin w takich przypadkach może rónież pomóć potrzebującym osobom. Warto tu też pamiętać o szkoleniach imds i kursach dla lekarzy niemniej jednak rónież i chorych.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa dzieci bobath Wroclaw Sycow Oleśnica. »

  Strona prezentuje zagadnienia na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Dyplomowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, nowoczesna i odpowiednia dla rehabilitacji dzieci bobath wrocław. Dla każdego malucha dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów zdrowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do prawidłowych poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu. Wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w normalnych czynnościach. Dobrze zapoznać się z tą metodą rehabilitacji albowiem może ona być trafną dla szybkiej terapii dziecka.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda przez internet »

  Doświadczony logopeda w terapii dzieci i młodzieży dwujęzycznej, mgr Katarzyna Czyżycka, oferuje swoje usługi logopedyczne online. Terapia z logopedą przebiega w gabinecie wirtualnym z wykorzystaniem komunikatora Skype. Zatem jedyne co potrzeba do terapii to komputer lub tablet z dostępem do internetu. Taka forma terapii pozostaje tak samo skuteczna i przynosi taki sam efekt terapeutyczny jak spotkania twarzą w twarz w gabinecie tradycyjnym. Terapia z logopedą przez internet nadaje się do korekty różnych wad wymowy u dzieci i młodzieży żyjących na emigracji. Logopeda przez internet pomoże także dzieciom z dysleksją w celu diagnozy, leczenia oraz profilaktyki tego zaburzenia. Terapia online z logopedą przez Skype z pewnością będzie pomocna także dla dzieci cierpiących na różne zaburzenia neurologiczne.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mandala - ośrodek leczenia uzależnień »

  Klinika Mandala znajdująca się w Jordanowie Śląskim to prywatna placówka leczenia uzależnień. W skład kliniki wchodzi zamknięty ośrodek leczenia odwykowego, oraz profesjonalna poradnia przeznaczona dla osób borykających się z nałogami : alkohol, narkotyki, a nawet hazard. Klinika stosuje sprawdzone programy terapeutyczne, leczenie zaburzeń, a także detoks stosownie do potrzeb pacjentów. Obsługa ośrodka składa się jedynie z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zespół personelu ośrodka to lekarz psychiatra, psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykwalifikowane pielęgniarki, dietetyk oraz fizjoterapeuta. Czy wiesz, że jedynie fachowa, pod okiem lekarzy terapia w leczeniu uzależnień to najlepsza forma pomocy osobie uzależnionej. W zależności od rodzaju uzależnienia i stopnia jego zaawansowania w stosunku do uzależnionego stosuje się odmienne rodzaje terapii, dobierając leczenie tak, aby osiągnęło to jak najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie. W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Mandala z Jordanowa Śląskiego terapia stanowi główną oś działań związanych ze świadczeniem pomocy pacjentom. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie aby kompleksowo odpowiadać na jego potrzeby.

  Data dodania: 14 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc przy wyjściu z uzależnienia. Pomożemy Państwu wyjść z uzależnienia od hazardu, narkomanii, alkoholizmu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od gier i Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Z naszą pomocą, walka z uzależnieniem będzie dużo łatwiejsza. Możemy zaproponować Pacjentom wzięcie udziału w rozbudowanych formach terapeutycznych, takich jak: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wparcia. Wszystkie z wymienionych usług prowadzi wykwalifikowany i doświadczony personel terapeutyczny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Służymy pomocą. Będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »