Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


terapia w depresji Wrocław

terapia w depresji Wrocław Psychoterapeuta pracujący opierający się o psychoanalizę wspomaganą medycyną naturalną, absolwent Akademii Medyczne mgr Jarosław Filipek realizuje konsultacje a oprócz tego psychoterapię personalną w swoim gabinecie we Wrocławiu. Terapeuta z ogromnym doświadczeniem specjalizuje się w następujących obszarach: terapia stresu, terapia w depresji, terapia wypalenia zawodowego. Doświadczony psychoterapeuta a oprócz tego profesjonalista w dziedzinie medycyny naturalnej pracę z pacjentem wzbogaca o elementy niekonwencjonalnych metod terapeutycznych, w tym masaż kitajski AMO, terapię Reiki i Radiestezję Zdrowia. Wykwalifikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel wewnętrzny (wg NFSH) oraz energoterapeuta mgr Jarosław Filipek skutecznie pomaga w leczeniu różnego rodzaju stanów lękowych i również przygnębienia, poczucia bezsensu życia i smutku, bezsenności i uzależnienia od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, nikotyny, bądź zakupów.

Szczegóły strony https://terapie.pl:

Podlinkuj stronę https://terapie.pl:

terapia w depresji Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 138

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań »

  W związku z tym, iż coraz młodsze osoby zapadają na choroby nowotworowe konieczne jest dokonywanie badań profilaktycznych każdego wieku. Ale jak przekonać młodych do tego typu badań, może psychoterapeuta poznań ich przekona. Warto wiedzieć, że nowotwór wykryty we wczesnym stadium jest prawie że w 100% wyleczalny, dlatego dokonywanie regularnych wizyt u ginekologa może uratować życie wielu kobietom. psycholog szczecin w takich przypadkach może rónież pomóć potrzebującym osobom. Warto tu też pamiętać o szkoleniach imds i kursach dla lekarzy niemniej jednak rónież i chorych.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa dzieci bobath Wroclaw Sycow Oleśnica. »

  Strona prezentuje zagadnienia na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Dyplomowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, nowoczesna i odpowiednia dla rehabilitacji dzieci bobath wrocław. Dla każdego malucha dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów zdrowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do prawidłowych poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu. Wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w normalnych czynnościach. Dobrze zapoznać się z tą metodą rehabilitacji albowiem może ona być trafną dla szybkiej terapii dziecka.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia jąkania »

  Niejeden z nas posiada różnorakie dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Nieraz są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy problemów powinno się zaliczyć jąkanie. Jest to ułomność, która wiadomo stanowi duży dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można wprawdzie skutecznie stawać w szranki. Nasza firma zajmuje się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale i sprawdzone metody pozwalają osiągnąć oczekiwany sukces osobom systematycznym oraz które w zasadzie chcą zwalczyć ten sprawa. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić na nowo. Nasza kuracja skierowana jest zarówno do dzieci jak a także osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami nie ulega wątpliwości zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 16 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin w Warszawie. Pomoc w kryzysie. »

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta uzależnień, Coach i Doradca zawodowy z Warszawy zaprasza na spotkania terapeutyczne w swoim gabinecie na Muranowie.
  Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, psychoterapii par, psychoterapii rodzin i terapii uzależnień dla osób i par poszukujących profesjonalnej terapii w Warszawie.
  Jeśli poszukujesz dobrego Psychologa, specjalisty terapii uzależnień w Warszawie to właśnie znalazłeś. Zapoznaj się z moją pracą terapeutyczną na www. szczepaniak-psychology. eu Specjalizuję się w terapii uzależnień behawioralnych oraz uzależnień od używek.
  Każdą osobę uzależnioną traktuję bardzo indywidualnie i z szacunkiem dla jego świata oraz zrozumieniem dla zaistniałej sytuacji.
  Zapraszam na rodzinne spotkania w bezpiecznej atmosferze dla osoby uzależnionej.

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • dobry seksuolog Trójmiasto »

  Nie każdy z nas jest w stanie uporać się z problemami w sferze seksualnej sam. Niekiedy konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalisty - a dokładniej rzecz ujmując z pomocy seksuologia. Seksuolog D. Cysarz posiada bogate doświadczenie jako psychoterapeuta a oprócz tego seksuolog. Pomaga ludziom z różnymi problemami sfery seksualnej. W toku sesji terapeytycznych dotykamy problemów tj. odmienne preferencje seksulane, trudności z okresleniem potrzeb, czy brak libido. D. Cysarz proponuje zarówno leczenie w swoim gabinecie jak i terapię przez Skype. Posiada dwa gabinety, jeden w Gdańsku, inny w Warszawie. Więcej istotnych informacji na temat działalności zawarto na stronie cysarz. pl. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. Sprawdź nas a wyjdziesz z wizyty usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 24 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Psycholog Lublin - gabinet Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku przeżywania trudności w życiu codziennym rozlicznego typu od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog oraz psychoterapeuta pomaga pełnoletnim a także dzieciom oraz młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje również jako nauczyciel naukowy. Współpracuje również z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, jak również projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bezrobotnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy dodatkowo szkolenia i warsztaty. Warto polecić jej poradnię, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Powinno się także wspomnieć, iż Agata Poręba w dalszym ciągu rozszerza swoją wiedzę w obrębie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »