Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


CardioTeam Sp. z o.o.

CardioTeam Sp. z o.o. CardioTeam sp. z o. o. to wielospecjalistyczna przychodnia kardiologiczna, której początki sięgają aż roku 1983. Miejsce to założone zostało przez kardiologa z Warszawy, który był dziadkiem współczesnego właściciela. Obecnie przychodnia mieści się w pierwotnym budynku na ulicy Cichej. Zapraszamy na badania i diagnostykę! Wszystkie niezbędne informacje na temat naszej pracy, dostępnych specjalistów, wykonywanych badań i możliwości zapisów na i wizyty, znajdują się na naszej stronie internetowej. To właśnie tutaj warto zajrzeć, przed wizytą, aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Serdecznie zapraszamy już teraz! Możemy pochwalić się wybitnymi specjalistami i wieloma zadowolonymi pacjentami! Jeśli zależy Ci na szybkim wykonaniu badań i dostępie do nowoczesnych metod i sprzętów, skontaktuj się z nami!

Szczegóły strony cardioteam.pl:

Podlinkuj stronę cardioteam.pl:

CardioTeam Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ostropest plamisty »

  Kluczowym organem ludzi jest wątroba. W związku z tym tak ważna jest prawidłowa profilaktyka tego narządu. Przede wszystkim należy ograniczyć spożycie alkoholu. Po drugie kluczową kwestią jest odpowiednie odżywianie. Dodatkowo powinno się spożywać powolnie i bez nerwów. Przydatnym dodatkiem diety jest ostropest plamisty. Jest on roślina, która a działanie wspomagające prace wątroby. Ostropest warto spożywać gdy cierpi się na schorzenia wątroby.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • polska klinika w anglii »

  W Anglii znajduje się mnóstwo Polaków, którzy wyjechali ze swojej ojczyzny w poszukiwaniu odpowiednio płatnej pracy. Anglia to państwo, w którym można zarobić naprawdę wysokie pieniądze. Jednak w każdym państwie potrzebne jest doświadczenie w zawodzie, w którym chcemy pracować. Dużo ludzi, którzy wyjechali do Londynu w poszukiwaniu pracy zaczęli sami budować swoje firmy czy kliniki. Ludzie, którzy z zawodu byli lekarzami i wybudowali swoje przychodnie niosą pomoc ludziom, którzy potrzebują pomocy lekarskiej, i przy tym zarabiają wysokie wynagrodzenie.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Zdrowie Publiczne - portal wiedzy o zdrowiu postrzeganym w aspekcie wielowymiarowym. To źródło informacji o zdrowiu rozpatrywanym z punktu widzenia różnych dyscyplin nauki jak również z punktu widzenia psycholog szczecin. W socjologii o stylu życia można mówić znacznie szerzej. ? Styl życia jest to charakterystyczny sposób bycia w społeczeństwie. Do czynników ryzyka chorób układu psychiatrycznego psychoterapeuta gliwice wylicza: stres, napięte sytacje, palenie tytoniu, stres psychospołeczny, nadużywanie alkoholu, nadużywanie narkotyków oraz innych używek. Czynniki te można omówić u psycholog szczecin. Jest to gabinet prowadzony przez wykwalifikowaną Panią
  psycholog gliwice. Ten styl bycia to specyficzny zespół codziennych zachowań członków owej zbiorowości stanowiący manifestację ich położenia społecznego, a dzięki temu umożliwiający ich społeczną identyfikację?.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 16 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog dziecięcy i badania emg, eeg, biofeedback »

  Wśród oddziałów medycznych w przychodni są neurologia, chirurgia naczyniowa, ortopedia a także logopedia.
  USG Doppler to badanie ultrasonograficzne naczyń krwionośnych i żył, które jest wykonywane na miejscu w placówce zdrowia.
  Badania EEG Biofeedback są innowacyjnym sposobem testowania funkcjonowania bioelektrycznego mózgu, który to sposób jest pomocny w określeniu idealnej metody unormowania działania narządu zmysłu.
  Lekarze po wywiadzie medycznym z pacjentem oraz badaniach są w stanie postawić trafną diagnozę oraz rozpisać prawidłowe leczenie oraz terapię.
  Chirurgia naczyniowa z miasta Łódź przyjmuje w dni powszechne oraz soboty a na umówienie wizyty uprasza się o kontakt z jednodniowym wyprzedzeniem.
  Zakładka badania USG Doppler zawiera dane teleadresowe oraz mapkę dojazdową do firmy.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Spirometer »

  Firma MES Sp. z o.o. od 1993 roku jest producentem aparatury służącej do diagnostyki czynnościowej układu oddechowego człowieka. Jesteśmy liderem na krajowym rynku handlu urządzeniami medycznymi. Nasze towary to produkt wysokiej klasy, od czasu wielu lat eksportowane do 22 krajów. Za pośrednictwem regularnemu podnoszeniu umiejętności pracowników korporacji, mamy możliwość ciągłego ulepszania naszych maszyn, tak by zaspokoić potrzeby każdego kontrahenta. W naszej ofercie znajdują się: spirometry, ergospirometry, rhinomanometry, pulsoksymetry, kaszlometry. Przy tym oferujemy też szkolenia dotyczące badań spirometrycznych. Jest to świetna starcie w podobny sposób dla ludzi doświadczonych, jak też tych, które przenigdy nie wykonywały tego typu badań. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy, znajdującej się przy ulicy Zawiła w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzenia witryny www spółki w celu zdobycia większej ilości informacji.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »