Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'wynajem telebimów cena':

  • Wynajem telebimów Kraków »

    Nasze przedsiębiorstwo, jako dostawca urządzeń LED, zapewnia wynajem telebimów na koncerty. W ramach tej usługi zapewniamy transport sprzętu w profesjonalnych kabinetach, instalację i demontaż konstrukcji mobilnej, a także konfigurację urządzeń i obsługę techniczną eventu. Nasza drużyna to grupa fachowców, którzy w krótkim czasie zapewnią Tobie rozrywkę na najwyższym poziomie.

    W naszym zakładzie projektujemy telebimy mobilne przeznaczone do błyskawicznego montażu na imprezach masowych. Takie telebimy wymagają elastycznej konstrukcji i specjalistycznego okablowania, ze względu na charakter masowych wydarzeń. Mobilna konstrukcja jest niezwykle prosta w instalacji i daje możliwość dowolnej konfiguracji i szerokiego kąta przechylenia urządzenia. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem wysoce precyzyjnym. Wyposażony jest w pomocnicze zabezpieczenia przed deszczem i warstwę ochronną przed zbytnim naświetleniem promieni słonecznych. Łatwy w obsłudze sterownik umożliwia szybkie zarządzanie parametrami ekranu i prezentowaną treścią. Ekran telebimu cechuje wysoka rozdzielczość i doskonała intensywność kolorów.

    Możemy Wam zaoferować profesjonalny wynajem telebimów na imprezy. Cały czas jesteśmy gotowi, by zapewnić Tobie rozrywkę na wysokim poziomie . Możesz zaufać naszemu doświadczeniu!

    Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »