Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'transport':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Fachowe przeprowadzki Wrocław »

  Istniejemy na rynku przeprowadzek od 2006 roku, sukcesywnie rozwijając wachlarz świadczonych przez nas usług i coraz bardziej szkoląc nasze umiejętności. Dbając o pewność i niezmienną jakość świadczonych usług, zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami w branży, w dodatku posiadamy odpowiednie narzędzia, przeznaczone do pracy podczas wykonywania przeprowadzek. Nasza firma, z pominięciem standardowych relokacji mienia, trudni się przenoszeniem innych ładunków, takich jak pianina, fortepiany oraz innych, wymagających odpowiedniego podejścia, urządzeń. W katalogu usług mamy także opcję przenoszenia laserów, płyt GK i wszelkich innych nietypowych, zarówno wagowo jak i gabarytowo, maszyn. Wychodząc naprzeciwko narastającym potrzebom niezwykle wymagającego rynku usług transportowych, powstała nasza firma, funkcjonująca z powodzeniem naczęściej w branży usług przeprowadzkowych, jednak, nadążając za postępem oraz ciągle narastającym zapotrzebowaniom rynku, spektrum jej możliwości w dalszym ciągu rozszerza się. Korzystając z doświadczeń bardziej doświadczonych przodowników w tej dziedzinie, nasza firma przede wszystkim przedkłada na maksymalne zadowolenie kontrahenta, a jego udział podczas realizacji zlecenia ogranicza do minimum. Dzwoniąc do nas wcześniej możecie Państwo zlecić niepłatną i niezobowiązującą kalkulację, przez co możemy zaoferować pełniejszą obsługę klienta.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Kielce »

  Świadczymy usługi w zakresie Pomocy Drogowej oraz różnego rodzaju transportów maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, funkcjonujemy na terenie Województwa Świętokrzyskiego i całej Unii Europejskiej. Posiadamy własny serwis mobilny, plac parkingowy oraz flotę pojazdów zastępczych do dyspozycji naszych klientów. Działamy szybko i solidnie nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych.

  Wyciągamy pojazdy z najgłębszych rowów tak by ich nie uszkodzić. Zajmujemy sie także transportem aut powypadkowych, osobowych, busów, tirów i innych. Jeśli jest to możliwe to wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia, w razie poważniejszych awarii odholowujemy pojazd do mechanika lub pod wskazany przez klienta adres. Nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt zapewniają jak najlepszy serwis i bezpieczeństwo powierzonego mienia.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Zmienienie miejsca stałego pobytu jest jedną z bardziej kłopotliwych rzeczy w życiu każdego z nas, do której się dobrze przyszykować. Człowiek z natury przyzwyczaja się do innych osób, przedmiotów a także miejsc, dlatego też istotne jest żeby przeprowadzka była dobrze przygotowana i dobrze byłoby przygotować się do niej odpowiednio wcześnie. Przede wszystkim należałoby przeanalizować, które rzeczy będą nam potrzebne w przyszłości, a z którymi możemy się pożegnać. Następną kluczową kwestią jest zawiadomienie przedsiębiorstwa, które przeprowadza przeprowadzki o liczbie rzeczy do przeprowadzenia a także ich wartości. Pozwoli to na odpowiednie wybranie protekcji, tak by podczas logistyki nie zostały uszkodzone. Nie zostawiajmy zrobienia zarezerwowania firmy przeprowadzkowej na ostatnią chwilę, gdyż może nie być w potrzebnym nam dniu wolnego terminu. Zarezerwujmy transport we wcześniejszym czasie by nie być zmuszonym później decydować się na niesprawdzoną firmę. Tak naprawdę proces naszej przeprowadzki zależy tylko od nas. Jeżeli trochę wcześniej przygotujemy rzeczy do przewozu i naradzimy się z firmą transportową, to będą oni w stanie dobrać potrzebny transport, ochronę oraz ludzi do pomocy. Nie pozwólmy aby dobytego naszego życia trafił w nieodpowiedni ręce z własnego pozwolenia.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Dzisiaj liczy się efektywność oraz koszt przeprowadzanych usług. Dla firmy Taxi Bagaż, jeśli bierzemy pod uwagę przeprowadzki najistotniejsze jest zagwarantowanie bezpieczeństwa rzeczy, jakie mają zostać dostarczone do nowej stancji. Właśnie dlatego, że tak wyjątkowo dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo, to nasz transport Warszawa cieszy się tak znaczną sławą wśród firm. Chociaż od powstania naszej działalności upłynął szmat czasu, to ścisłe przyporządkowanie się do najistotniejszych wytycznych należycie działającej firmy przyczyniło się do zyskania korzystnych głosów wśród naszych użytkowników. Jeżeli także chcesz kooperować z firmąpodchodzącą do swoich zadań pieczołowicie to nie zwlekaj, tylko zacznij współpracę z naszym przedsiębiorstwem

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multi Onest - usługi remontowe, usługi instalacyjne »

  Jesteśmy rzetelną, Polską firmą zrzeszającą solidnych fachowców z wielu dziedzin. Historia naszej firmy sięga wczesnych lat dziewięćdziesiątych - wtedy to trzy różne firmy zaczęły ze sobą współpracę przy okazji dużej inwestycji. Z czasem, gdy każda z nich otrzymywała różne zlecenia zaczęła się nawzajem polecać i w ten sposób można powiedzieć, że z przypadku lub z przeznaczenia - nawiązana została współpraca. W sumie historię naszej firmy nie pisaliśmy my, lecz nasi Klienci. Swoimi zleceniami otwierali nasze kolejne specjalizacje, zmienialiśmy się wraz z czasem i zgodnie z postępującą technologią. Teraz działając pod wspólnym szyldem oferujemy kompleksowe usługi jako spółka Multionest. Nasi klienci są dla nas wizytówką i potwierdzeniem, tego iż trzeba być otwartym na ich potrzeby i rzetelnie je realizować. Powiedz czego potrzebujesz, a my zrealizujemy to dla Ciebie szybciej niż myślisz.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • przewóz osób Piła do Niemiec Holandii »


  Zainteresowanych usługami przewozowymi z Polski do RFN/Holandii, zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy Complex. Przecież możemy zagwarantować to, że dojadą Państwo do celu bezpiecznie, komfortowo, szybko, ale i całkiem tanio. Stoi za nami przede wszystkim statystyka - skoro w trakcie 14 lat zdołaliśmy wykonać kilka tysięcy kursów z Polski do Holandii i na odwrót, można śmiało powiedzieć, że te słowa nie są tylko pustym sloganem reklamowym, ale czymś więcej. Nasza oferta jest skierowana do wyjeżdżających z zachodniej Polski, bo skoro wyjeżdżamy z wielkopolskiej Piły, zapewne czymś całkowicie zrozumiałym jest to, iż nie zabieramy ludzi z Białegostoku, Olsztyna czy Rzeszowa. Skoro zależy Wam na wygodnym dostaniu się do domu zapraszamy to zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą na naszej stronie już dziś na pewno będziesz zadowolony.

  Data dodania: 01 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówki Katowice »

  Expressowy szybki konieczny transport na terenie miasta Katowice oraz miast ościennych to ogromny plus naszej firmy transportowej. Flota samochodów wyposażonych w windy hydrauliczne to właśnie Taxi Bagażowe jakie można sobie wyśnić. Całość ubrana w niewygórowane ceny a wszystko szybko i solidnie. Olbrzymie doświadczenie w różnych segmentach transportu. W ofercie Taxi Bagażowe przewóz nawet pojedyńczych mebli, rzeczy, itp.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Autokarów »


  Wynajem autobusów za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa to gwarancja pełnej satysfakcji. To co możemy dzień dzisiejszy zaoferować to dużo więcej niż wyłącznie przewóz osób z jednej lokalizacji do drugiej. Od lat profesjonalnie zajmujemy się przewozem osób, w związku z tym pragnęlibyśmy zaproponować Państwu przewozy autokarowe w ogromnie konkurencyjnych cenach. Prowadzimy również wynajem limuzyn na każdą okazję. Jeżeli są Państwo zaintrygowani naszą propozycją to zapraszamy do wstąpienia na naszą stronę, na której odszukacie Państwo dużo interesujących informacji odnośnie naszej działalności.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja międzynarodowa »

  Jest całe multum firm, jakie muszą się zgodzić na to,aby można było podjąć spedycja międzynarodowa towarów. De facto w gruncie rzeczy niejedna firma, jaka na dzień dzisiejszy prowadzi sprzedaż określonych produktów, które są produktami materialnymi musi sobie zdawać z tego akurat sprawę. Przy tym powinno się podkreślić to, że niestety spedycja międzynarodowa w współczesnych czasach wcale nie zalicza się do jakichś tanich czynności. Najczęściej bynajmniej oczywiste staje się iż dana firma powinna się kalkulować z tym, iż każdego roku będzie ona musiała wydać na pewno mnóstwo kwot na to,żeby spedycja międzynarodowa mogło być kontynuowane. Niestety dokładnie tak być musi w głównej mierze z tej prostej przyczyny, że trzeba przeważnie posiadać miejsce, w którymwszystkie towary, które posiada się do sprzedania będą przechowywane. Każdy, kto posaida swój własny punkt sprzedaży dzisiaj zdaje sobie przecież sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy własny magazyn będzie czymś, bez czego wiele osób nie może być w stanie w gruncie rzeczy ogólnie dać sobie radę. Nic, więc takiego dziwnego w tym, iż ludzie, jacy posiadają swoje własne punkty sprzedaży akurat decydują się na to,żeby wynajmować samemu sobie odpowiednie pomieszczenie, jakie będzie mogło zostać magazynem. Naturalnie sklepy, jakie zaliczane są do jakichś większych filii nie mają z tym prawie nigdy poważniejszego problemu, gdyż bardzo często oczywiste staje się po prostu, że określone towary bywają sprowadzane z wybranego miejsca na zamówienie. Nie ma, więc nigdy trudu z tym aby dostać dany produkt zasadniczo na następny dzień od dnia, w którym został on zamówiony. Tak może dziać się jednak jedynie i tylko w sytuacji większych sklepów.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Poszukujesz firmy która wykona Ci przenosiny na nowe lokum? To już znalazłeś tą firma są Przeprowadzki Katowice. Wynajęcie firmy od przeprowadzki takiej jak Trans-Taxi Katowice pozwala na przeniesienie ciężaru przeprowadzki lub tylko banalnego przewozu mebli na barki naszego wykwalifikowanego zespołu. Niewygodne czynności związane z transportem mebli to naturalne środowisko naszych pracowników firmy. Proces wykonania przeprowadzki lub transportu zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy również przewozu mebli lub całego mienia bez naszego personelu tak zwany wariant Taxi bagażowe katowice gdzie tylko opłacie podlega wynajęcie samego meblowozu.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Wieloletnia obecność na rynku, doświadczenie w realizacji transportu i przeprowadzki to niewątpliwie silny argument przy wyborze firmy świadczącej usługi transportowe. Ponadto kilka atrakcyjnych wariantów przeprowadzki oraz niewygórowane ceny stawiają naszą firmę pośród wyróżniających się przedsiębiorstw w branży transportowej. Podejmowanie każdego zlecenia niezależnie od wielkości zadania świadczy ze dla naszej firmy każdy klient się liczy. Właśnie te niewielkie zlecenia przewozu mebli czy sprzętu agd czyni z nas taxi bagażowe. To właśnie podejmowanie przez nas niewielki transport mebli lub rzeczy osobistych cieszy się największą popularnością wśród naszych klientów.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu Poznań »

  Realizując przebudowę, lub też postawienie domu na pewno możemy mieć do czynienia z ogromną ilością gruzu oraz materiałów poremontowych a jak wiadomo z nimi często nie mamy pojęcia co zrobić. Do wywiezienia tego elementów potrzebny jest odpowiedni transport, dlatego my oferujemy usługę wywóz gruzu poznań. Posiadamy właściwy samochód, po to by szybko i terminowo przewieźć niepotrzebne resztki. Świadczymy również usługę którą jest transport hds poznań, bez komplikacji i co najważniejsze bezpiecznie dowieziemy wybrany przez ciebie ładunek. Gruz transportujemy w wygodnych, niezwykle solidnych workach Big Bag, aby ułatwić naszym klientom pozbycie się niechcianych resztek gruzu współpracujemy ze sklepem Leroy Merlin, tam można zakupić dokładnie taki worek do gruzu wraz z usługą jego przetransportowania. Wywóz lub transport możecie zarówno rezerwować kontaktując się z nami poprzez stronę firmową, telefoniczne zgłoszenie, a także poprzez sms. Mamy wszelkie konieczne certyfikaty, wywozimy gruz w wielu miastach polski również w Poznaniu i Szczecinie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą usługą dostępną na firmowej stronie www.

  Data dodania: 12 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Bagażowe Katowice »

  Chyba większość z nas idealnie pojmuje, iż obecnie korzystanie z usług transportowych jest nierzadko jedyną opcją, żeby przeprowadzić do nowo pożądanego przez nas miejsca. Nic niesamowitego jest więc w tym, iż naprawdę duża grupa chętnych wybiera dokładnie oferty taxi bagażowe Katowice lub z pozostałych miasteczek ? dlatego że sądzi, że stały się one jednak efektywniejsze, zapewniają osoby do załadunku i rozładunku oraz pakowania transportowanych rzeczy, posiadaja odpowiedni sprzęt i pojazdy. I na pewno jest w tym sporo prawdy, o czym świadczą nieustannie powstające spółki przewozowe niekoniecznie w wojewódzkich aglomeracjach, lecz również w gminnych miasteczkach.Z jednej perspektywy to świetne rozwiązanie, ponieważ w chwili, gdy będzie nam potrzebny transport Katowice wystarczy właściwie jeden telefon, a zamówiony pojazd sam przyjedzie pod mieszkanie. Co warte uwagi usługi transportowe Katowice ma na wyposażeniu auta z platformami załadunkowymi dzieki takiemu ułatwienu transfer zwłaszcza ciężkich elementów stał się o dużo szybszy, a dzięki pasom transportowym przewożone elementy nie uszkodzą się, podadto jako specjalne zabezpieczenie wykorzystuje się wielorakiego rodzaju folie np: strecz lub bąbelkowe. Dzięki tym elementom bezpieczeństwa nasza przeprowadzka będzie przeprowadzona bez zbędnego stresu i strat.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zrywka drewna Piła »

  ZRYWTRANS - firma z tradycjami od 92 roku i zajmujemy się wykonywaniem usług leśnych specjalistycznym sprzętem i innowacyjnymi technologiami w Wałczu. Firma zbudowana jest od podstaw i cały czas rozwija się inwestując w nowoczesny sprzęt i technologie. Związani jesteśmy z lasem od pokoleń, łączymy pasje z pracą.
  Dysponujemy sprzętem:
  - do przewozu drewna średniowymiarowego i wielkowymiarowego,
  - ciągnikami specjalistycznymi do zrywki drewna,
  - do rozdrabniania pozostałości zrębowych,
  - do przygotowania gleby pługami aktywnymi pod zalesienia,
  - do awansowego przygotowania gleby,
  Posiadamy własne zaplecze techniczne, oraz nowoczesny sprzęt, działamy na terenie Wałcz Piły i całej polski.
  Oprócz usług przewozu drewna sprzedajmy samochody do transportu drewna.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • staniaszek transport »

  Potrzebny Ci zaufana transport gabarytów łódź ? Nie ma problemu! Możesz śmiało zgłosić się do nas. Naszą firmę wyróżnia zaangażowanie, oraz doświadczenie podczas wykonywanych transportów. Chcemy aby wszystkie transportowane przez nas elementy docierały do Państwa w terminie podanym w realizacji, jak i również w odpowiednio nienaruszonym stanie. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest odpowiednie transportowanie szczególnie ciężkich maszyn budowlanych, oraz rolniczych, dlatego też zapewniamy Państwu jak najlepsze metody, oraz możliwości w zakresie transportowania wszystkich zlecanych nam zadań. transport ponad gabarytowy łódzkie w naszym wykonaniu, jest transportem jak najbardziej dobrze dysponowanym w dzisiejszych czasach. Mamy do dyspozycji szeroki, oraz bezawaryjny tabor kwalifikowany do tego typu transportu. Dzięki temu, macie Państwo gwarancję zadowolenia podczas odpowiedniego wykorzystania naszych usług. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty, jest ona bowiem dość rozległa i znacząca.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy Austria Polska »

  Firma EMEL oferuje profesjonalny przewóz osób na trasie Małopolska - Wiedeń oraz na obszarze Polski a w ramach tego realizujemy transfery na lotniska, wycieczki, wesela czy pozostałe indywidualne zamówienia. Pośród naszych usług gwarantujemy ubezpieczenie pasażerów, korzystne promocje oraz zniżki dla stałych pasażerów oraz grup osobowych. Wszelkie auta, jakimi dysponujemy przystosowane są do dalekich wyjazdów tak pod względem bezpieczeństwa jak i wygody. Wyposażenie w klimatyzację, mechanizm audio-video i niezbędne mechanizmy dbające o bezpieczeństwo podróżnych gwarantują naszym klientom wysokiej jakości podróż. Oferujemy też wynajem busów wraz z doświadczonym kierowcą zapewniającym pomoc w każdej sytuacji. Specjalnie dla swoich klientów wykonamy każde zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Na czas mistrzostw Europy w piłce nożnej w naszym kraju firma transportowa Przeprowadzki Chorzów przygotowała specjalne promocje dla swoich wiernych klientów. Każdy klient korzystający z naszej oferty może liczyć nawet na dwudziestoprocentowy upust. Nasze biura w regionie Śląska są przygotowane na tę okoliczność. Nawet niewielki transport mebli będzie objęty promocją przyznawaną przez naszą firmę, ale to nie wszystko montaż i demontaż elementów wyposażenia wnętrza będzie również objęty tego typu obniżką ceny. Przeprowadzki z Trans Taxi to twoja okazja.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bagażówka Wrocław »

  Jeśli musisz się przeprowadzić lub coś przewieźć, najlepszym wyborem będzie firma Sidor Transport. Jest to Wrocławskie przedsiębiorstwo transportowo spedycyjne, które w każdej chwili podstawi ciężarówkę pod podany adres. Szybko, tanio i bezpiecznie przetransportują wszystko począwszy od małych paczek po pianina, kasy pancerne czy materiały budowlane. Można również skorzystać z ekipy przeprowadzkowej, która zatroszczy się Waszym mieniem od a do z. Olbrzymie doświadczenie i profesjonalizm wyróżniają firmę Sidor Transport spośród wielu firm o zbliżonym profilu. Zajrzyj na witrynę internetową gdzie są wszystkie dane techniczne samochodów, cała oferta i dane kontaktowe. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Poznań »

  Nie ma kwestii, że uwielbiamy podróże i zwiedzanie róznych krain. Dobrze się dzieje, kiedy podróżowanie bywa nieuciążliwe - cenimy sobie komfot - w takim razie przewozy autokarowe Poznań. Trzeba więc postarać się, żeby ten komfort i wygoda były zagwarantowane.
  Tak już jest, że na każdy sezon wypoczynkowy ustalamy jak by na ten wypoczynek się udać. Co wybrać - jechać własnym samochodem, czy zamiast tego lepiej dać sie namówić na wypróbowany środek transportu, jakim jest wynajęty autobus. Wiele przedsiębiorstw poleca usługi - a więc przewóz osób. Zastanówmy się, czy nie należy z tego skorzystać. Nie ma to jak wycieczki autokarem. Nieważne to jaką trasa ma długość. Oczywiście im bardziej komfortowy jest autokar, tym lepiej. Ciągle w modzie mamy imprezy po Polsce lub zagraniczne autokarami. Ten trend szybko nie minie, bo ludzie mają nawyki właśnie do autokarów. Odnosi się to do podróżnych zamieszkałych w każdym mieście. Równiez w Poznaniu. Tam także różne przedsiębiorstwa prześcigają się oferując przewozy autokarowe Poznań.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • F.T.U.H MaxTrans - transport Austria »

  Najlepszy transport krajowy ładunków, który oferujemy to nasza domena. W odniesieniu do transportów lotniczych nie mamy problemów z dotarciem. Wobec tego jest to jedyne rozsądne rozwiązanie. Przerzut do takich krajów jak: Ukraina a także Austria. Sprawne pojazdy to nasza domena. Doszkalamy dodatkowo nasz zespół. Działalność działa systematycznie od 1996r. Na dużą ofertę składa się transport zestawami. W transporcie jesteśmy wykwalifikowani dlatego oferujemy usługi spedycyjne; przeważnie spedycja krajowa.
  Jak już Państwo przeczytaliście obsługujemy różne kraje jednak nasz polecany kraj to transport Węgry i dużo wykonujemy tego typu usług.
  Nasz wynajem samochodów jaki prezentujemy to jedna z najlepszych usług w Mielcu; to różnorodny wachlarz aut ciężarowych. W ofercie m.in. samochody czarne. Wyjątkowe umowy.
  Serwisujemy wszystkie samochody dlatego są sprawne. Po zakończeniu umowy wynajmu trzeba zatankować samochód na full i przeglądnąć schowki. W ofercie ponadto foteliki dla dzieci i koła na zimę i lato. Pełne ubezpieczenie. Posiadamy także przyczepy.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »