Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Kurs na uprawnienia UDT »

  Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Poza tym organizujemy kursy na obsługę żurawi przeładunkowych, suwnic, ładowarek teleskopowych, wciągarek i podestów ruchomych jak również kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia »

  Zapraszamy do Pałacu w Konarach, mieszczącego się blisko ośrodki miejskie uzdrowiskowego – Busko Zdrój. Nasz Dwór jest ekskluzywnym obiektem, który zadowoli dosłownie najbardziej wymagających klientów. Dbamy o prawie każdy element w podobny sposób w kwestii wystroju, jak i obsługi oraz dodatkowo produkowania usług. Dwór w Konarach jest idealnym miejscem na organizację eleganckich a także wystawnych przyjęć weselnych, bankietów, konferencji lub rodzinnych imprez okolicznościowych. Po pańsku zachęcamy też do skorzystania z ekskluzywnej sali balowej, która ma możliwość pomieścić aż do pięciuset osób! Dwór w Konarach to także piękna restauracja Mirage, a oprócz tego doskonały hotel, w którym goście posiadają do dyspozycji przeszło dwudziestka pokoi i dodatkowo 2 ekskluzywne lokale, wszelkie wyposażone w łazienki, klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon oraz dodatkowo bezprzewodowy Internet.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia online »

  ClickWebinar to profesjonalne narzędzie dzięki któremu można prowadzić webinaria, szkolenia i seminaria online.
  Dzięki ClickWebinar w łatwy i przystępny sposób można przygotować prezentację online nawet dla 1000 osób.
  W serwisie istnieje darmowe 30-dniowe konto dzięki czemu można wypróbować narzędzie bezpłatnie i
  bez zobowiązań korzystając z jednej z następujących funkcjonalności: rebranding pokoju,
  video recorder, screen sharing, moderowany czat, konferencja audio i video. Prowadź swoje webinaria w najprostszy możliwy sposób.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Talent Management »

  TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są szkolenia dla menedżerów, handlowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na normalną praktykę zawodową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, handlowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Główną zaletą firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćdoświadczenie z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę zawodową. TALENT Management jest to instytucja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąprzedsiębiorstwa są szkolenia dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto organizacja dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Ostrzeszów »

  Szukasz firmy przygotowującej szkolenia? Należy korzystać z pomocy prezentowanej strony internetowej, jaka to posiada już przygotowaną taką firmę, z usług jakiej masz możliwość skorzystać. Szkolenia BHP Kępno na pewno będą dobrze przygotowane jeśli tylko korzystamy ze wsparcia firmy jaka jest oferowana na naszej stronie. Ostrzeszów, Syców to też miejscowości w których firmach organizuje takie szkolenia, z jakich możesz korzystać jeżeli tego potrzebuje wasza firma. Nasza strona jest już czynna dla każdego zainteresowanego przez cały dzień i mamy możliwość z niej korzystać bez żadnych limitów. Warto ponieważ szkolenia to ważna rzecz w, każdej firmie.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Skoki tandemowe wykonuje się z wysokości 4000m gdzie czas swobodnego spadania wynosi 50 sekund
  z prędkościa ok 200 km /h.Każdy skok może być filmowany i robione zdjęcia przez skoczka kamerzystę.
  Oferujemy konkurencyjne ceny skoków spadochronowych.
  Po otwarciu spadochronu na wysokości ok 1600m każdy pasażer ma możliwość sterowania spadochronem szybując na spadochronie aż do lądowania. Lądowanie wykonuje się na pupę delikatnym ślizgiem na trawie.

  Tandemowe skoki spadochronowe mogą wykonywać osoby niepełnosprawne.
  Jeśli chcesz wykonać skok w tandemie (z instruktorem) wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz: Indywidualne zamówienia proszę składać ok 10 dni wcześniej.
  Dzień przed terminem skoków ok godz. 18:00, po sprawdzeniu prognozy pogody potwierdzamy telefonicznie lub sms-em Państwa skoki.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • zarządzanie zespołem projektowym »

  Współpracując z naszą firmę, będziecie mogli Państwo poprawić umiejętność zarządzania swoją firmą, dlatego warto skorzystać z naszej propozycji. Oferujemy szereg szkoleń, które są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów, a wśród nich znajduje się zarządzanie zespołem projektowym czy mające na celu efektywniejsze zarządzanie projektami informatycznymi. W czasie szkoleń stosowane są nowoczesne i niezwykle korzystne narzędzia takie jak gry symulacyjne. Zapraszamy zadbajcie o zarządzanie zespołem projektowym razem z Leadership Center.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy »

  Mażysz o odpowiedniej pracy i wysokim wynagrodzeniu ? Zajrzyj na portal profesjonalista.pro znajdziesz na nim zarówno Oferty pracy z polski z każdego miasta jak i oferty pracy za granicą
  portal ten będzie to największa w polsce baza ofert pracy, dodatkowo znajdziesz na nim informacje odnośnie zarobków porady odnoście jaki zawód wybrać, jak poprawnie napisać cv,
  jak założyć firmę a zarazem wiele innych niezbędnych informacji z dziedziny pracy.
  Wejdź także na forum o pracy i porozmawiaj z innymi ludźmi odnośnie jaką pracę wybrać.

  O Pracę w polsce będzie niezwykle ciężko więc powstał portal który ma na celu zmniejszyć bezrobocie a to za sprawą największej bazy ofert pracy.
  znajdziesez na nim pracę z każdego miasta w polsce, wystarczy wejść wyszukać odpowiednie miasto a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
  Nie wiesz jak napisać cv ? Na witrynie także znajdziesz te informacje.
  Odwiedź portal i znajdź swoją dobrze płatną pracę i sprawdź Oferty pracy]Zarobki[/url]

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta obsługi i szkoleń BHP: woj. łódzkie »

  Oferta obsługi oraz szkoleń BHP skierowana przede wszystkim do firm i instytucji działających w województwie łódzkim. Ośrodek Kształcenia Zawodowego, "Andrzej Kalemba" gorąco zachęca do współpracy wszystkich przedsiębiorców którym zależy na wysokiej jakości szkoleń BHP będących przy tym bardzo przystępnymi cenowo. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzin strony z kontaktem >>

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wózki widłowe radom »

  Jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty najnowszych szkoleń? Zachęcamy Cię zatem do skorzystania z naszych profesjonalnych szkoleń oraz kursów. Nasza oferta zawiera szkolenia żurawie hds samojezdne budowlane oraz szkolenia suwnice prowadzone przez specjalistów. Polecamy również wszystkim zainteresowanym szybki i niezwykle przystępny sposób przyswajania wiedzy. Zainteresowanych zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której możecie znaleźć bardzo wiele interesujących rzeczy. Zachęcamy zatem praktycznie każdego kto chce się czegoś nauczyć.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Krosno »

  Active-Learning to nowoczesna szkoła językowa mieszcząca się w Krośnie. W obszarze kursów językowych oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, dodatkowo kursy komputerowe i biznesowe prowadzone w małych grupach. Aby zapewnić Państwu najwyższy komfort prowadzimy również szkolenia z dojazdem do klienta oraz kursy przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype.
  Oferta przeznaczona jest do osób indywidualnych, firm, samorządów, a także instytucji publicznych. Za cel stawiamy sobie nauczanie przynoszące widoczne wyniki pracy oraz komfort naszych słuchaczy.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa »

  Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa jest jednym z dominujących placówek w tym mieście pod względem zaliczania egzaminów, jak też finansowej przystępności naszych kursów. Naszym celem jest pomóc Tobie w zdobyciu zdolności bezpiecznego zachowania się na drodze, dzięki wielkiemu naciskowi jednako na teoretyczną część kursu jak też fizycznym jazdom po mieście. Zapraszamy do wejścia na witrynę, na której umieszczony jest cennik i wiele przydatnych informacji o szkoleniach jak i naszej placówce.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-szkolenia »

  W dzisiejszych czasach ogromnie dużo mówi się o tym, iż Internet będzie dobrym rozwiązaniem dla możliwych użytkowników jak też wnosi on wiele dobrego do życia. W niejakich przypadkach jest on nawet niezbędnym koniecznym elementem życia, oczywiście że można w nim znaleźć różnenad wyraz ważne wiadomości, które mogą pomóc zwykłym studentom w nauczaniu. Skoro wszakże trzeba iść z postępem, to jak też nauki można prowadzić online za pomocą różnorakiego typu komunikatorów. Taki rodzaj organizowania kursów jak też nauki on line nazywa się e-szkolenia. Określenie wywodzi się z języka angielskiego - przedrostek e znaczy, iż wszystko prowadzony jest przez sieć, a natomiast część "learning" z j. angielskiego tłumaczona jest, jako naukę. W rzeczywistości tego rodzaju kursy dzielą się na 2 ważne grupy, jakie bywają związywane z wyborem komunikowania się. Bywa to komunikacja poprzez tekst, jak również głosowa. Owa nazwa wskazuje, iż w sytuacji tekstu wszystko odbywa się za radą komunikowania się ze sobą przez pracę na klawiaturze, a głosowa poprzez wykorzystanie komunikatorów audio. Nauka e-szkolenia z pewnością niebędzie jakimś doskonałym sposobem na uzyskanie cennej wiedzy. W końcu nie wygląda to tak,jak i prawdziwe kursy, w których patrzy się nauczycielowi prosto w oczy oraz da się z nich wyczytaćistotnie korzystne informacje. Bynajmniej ten rodzaj kursów może pomóc wielu ludziom bardziej się dokształcić jak też odświeżyć istotne informacje, które są wymagane, e-szkolenia na bank może być wielką przyszłością ludzkości, jak również ogromnie przyda się wróżnorodnych sytuacjach.
   

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez Poznań »

  Jeśli ciekawi cię organizacja imprez Poznań ? trzeba wiedzieć, że nasza ekipa specjalizuje się w przyszykowaniu zabaw przeróżnego rodzaju również szkolenia komunikacja albo też eventy Poznań. Tego typu organizacja to idealne warunki pracy na jakie pozwolić sobie może praktycznie każdy. Obsługujemy firmy ale i również jednostki indywidualne. Oferujemy tobie niskie koszta a również cudowne możliwości warunkowe! Zajrzyj więc na naszą stronę wirtualną i skorzystaj z okazji już dziś!

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - »

  Chcecie podnieść umiejętności swoje i pracowników w tematyce podatków? System podatkowy w starożytnym Egipcie polegał na zabieraniu rolnikom części zbiorów, rzemieślnicy natomiast oddawali część swych wyrobów na potrzeby wojska i administracji (resztę sprzedawali), a kupcy składali daniny. Jeśli Twoi pracownicy nie są wystarczająco wyszkoleni w kwestii prawda podatkowego? Celem działalności Rewolucji Umysłów jest jak najlepsze przygotowanie za równo osób prywatnych i przedsiębiorstw do jak najlepszego zrozumienia podatków. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Dlatego jeśli tylko czujecie, że przyda Wam się większa wiedza, lub chcecie mieć pewnosć, że podatki niczym Was nie zaskoczą, to już dziś skorzystajcie z ich oferty!Podatek – obowiązkowe świadczenie pieniężne pobierane przez związek publicznoprawny (państwo, jednostka samorządu terytorialnego) bez konkretnego, bezpośredniego świadczenia wzajemnego. Zebrane podatki są wykorzystywane na potrzeby realizacji zadań publicznych. Rewolucjaumyslow.pl pomoże Wam zrozumieć te drugie dzięki doskonałym szkoleniom na terenie Łodzi. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, a ich wykwalifikowani trenerzy pomogą podnieść umiejętności każdego, kto tego potrzebuje. Ich oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i korporacji. Ich specjalnością są także szkolenia VAT, które uwzględniają aspekty obrotu transgranicznego. Każde takie szkolenie czy kurs to doskonała okazja do podniesienia swej wiedzy i umiejętności. Będziecie mieć zapewnione materiały pomocnicze i wsparcie świetnych trenerów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Interskills.pl - Imprezy integracyjne, wyjazdy, szkolenia, organizacja eventów »

  Interskills to czołowy organizator imprez integracyjnych na Polski rynku. Dając zlecenie wyjazdu integracyjnego bądź szkolenie tej firmie możesz być przekonany, iż takie czynności jak transfer gości, hotel, wyżywienie, rozrywka, aktywności team buildingowe będą przygotowane na najwyższym poziomie. W firmie Interskills profesjonalnie zadbają aby każdy uczestnik imprezy integracyjnej czuł się u nich jak w domu, aby każda minuta wyjazdu pozytywnie wpływała na relacje między pracownikami, ponieważ głównym zadaniem organizacji imprezy integracyjnej jest pogłębienie dialogu między pracownikami Twojej firmy. Tym samym zapewnisz sobie lepszy klimat w pracy co pozytywnie wpłynie na jej efektywność. Kliknij i sprawdź najlepsze imprezy integracyjne w Polsce www.interskills.pl, oraz imprezy paintballowe, które realizowane są również na terenie całej Polski Paintball

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierowca zawodowy Stalowa Wola. Szkolenie na prawo jazdy Stalowa Wola »

  Ośrodek szkolenia kierowców Stalowa Wola to jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych ośrodków w Regionie. Zatrudniamy najwyższej klasy nauczycieli, którzy doskonale wiedzą jak nauczać i dobrze jeździć oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę zarządzającą, która dba o wzorową jakość usług i zadowolenie Kursantów. MOTOS to nowoczesna firma z tradycjami. Posiada w pełni skomputeryzowaną salę wykładową, w której uczniowie mogą rozwiązywać testy w identyczny sposób jak będą zdawać na egzaminie teoretycznym. Flota samochodowa jest nowa i w 100% sprawna, spełnia wszelkie wymogi stawiane przez przepisy. Samochody wykorzystywane w naszej firmie są identyczne jak te w placówkach WORD. Zapraszamy serdecznie na teoria prawa jazdy Stalowa Wola to nasza specjalność i główna działalność firmy. Zajmujemy się tym od od 14 lat i jesteśmy w tym specjalistami, dzięki temu MOTOS otrzymał patronat Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Naszym plusem jest ponad przeciętna zdawalność kursantów. Pozytywną opinie o naszej firmie możesz zasięgnąć wśród rodziny i znajomych. Wyszkoliliśmy prawie 38 000 osób wiec na pewno ktoś z nich był wcześniej naszym uczniem. Jesteśmy przekonani że miło nas wspominają. Ważnym aspektem działalności naszej firmy jest również testy na prawo jazdy Stalowa Wola. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zamiłowaniem aby jak najlepiej przeszkolić kursantów, w końcu od tego może w przyszłości zależeć ich bezpieczeństwo na drodze ... Na jazdy można umawiać się w dowolnym odpowiadającym Państwu terminie również w soboty i święta więc niema problemu jeśli ktoś pracuje lub studiuje; dopasujemy się do Was. Uczniów zabieramy z pod domu a później odwozimy. Serdecznie zapraszamy - na 100% będą Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat ISO »

  Przedstawiamy firmę zajmującą się szkoleniami w bardzo szerokim zakresie, możesz u nas zrobić certyfikat ISO. Jest to usługa, którą świadczymy w bardzo konkretny sposób. Najważniejsza jest dla nas efektywność sfinalizowanych wdrożeń oraz szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo szerokim tematem, ale nie każdy oferuje usługi w taki zorganizowany sposób. Dla wielu firm uzyskanie certyfikaty ISO jest bardzo ważne, dbają oni o jakość swoich wyrobów oraz o odpowiedni przepływ informacji. Uzyskując taki certyfikat zdobywa się większe zaufanie klientów, wewnątrz firmy przeprowadzanej jest również szkolenie ISO, dzięki czemu każdy pracownik wie jak ma postępować i jakich norm się trzymać, taka wiedza pozwala na zachowanie porządku. Szkolenia ISO, które przeprowadzamy dostępne są w dużej ilości miast polski w wyjątkowo przystępnych cenach. Zajmujemy się także usługami tj. wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się dużą ilością skutecznych wdrożeń. Wdrożenia ISO są ogromnie znane, a nasze przedsiębiorstwo dokonuje wdrożeń w całej Polsce.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe tandemowe z 4000 m Trójmiasto | SkyDiveClub 3miasto »

  SkyDive Club 3miasto - szkoła spadochronowa na Pomorzu blisko Trójmiasta skacze z 4000m.

  Marzysz o dawce adrenaliny, a może o niespotykanej przygodzie, którą zapamiętasz na całe życie? Nasz klub spadochronowy ma dla

  Ciebie idealną propozycję ? skoki ze spadochronem.

  Organizujemy skoki spadochronowe w tym, skoki tandemowe dla amatorów, poszukujących podniebnych wrażeń. Nie musisz posiadać żadnych

  uprawnień czy badań lekarskich, aby móc przekonać się jakie to uczucie kiedy spadasz przez minutę z 4000 metrów. Skaczemy z

  samolotu Cessna 206 Soloy, czas lotu na taką wysokość to ok 20 minut.

  Skoki w tandemie są niezwykłą formą rekreacji z dużą dawką wrażeń. Doświadczony instruktor

  dopilnuje, aby było to dla Ciebie

  niezapomniane przeżycie, a może nawet początek nowej, wielkiej pasji. Skoki tandemowe to prawdopodobnie najlepszy sposób na

  rozpoczęcie swojej przygody ze skokami spadochronowymi.

  Ośrodek Szkolenia na strefie spadochronowej w Korne organizuje szkolenia skoczków w kombinezonach wingsuits.

  Sezon spadochronowy rozpoczynamy w kwietniu i skaczemy w każdy weekend do końca października. Miejsce skoków spadochronowych KORNE

  koło Kościerzyny, to tylko około 70 km od Trójmiasta. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm od 10 do 100 osób.

  Osobom zainteresowanym spadochroniarstwem oraz szkoleniem nasza szkoła spadochronowa może zaproponować kurs spadochronowy AFF,

  STATIC LINE, bądź kursy na instruktorów spadochronowych, AFF i TANDEM.  Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrzych na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami o

  przeznaczeniu wojskowym i policyjnym oraz certyfikat ISO 9001:2009 oraz wpis do rejestu podmiotów szkolących ULC.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »