Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Edukey - eMarketing i szkolenia »

  Łódzka firma marketingowo - szkoleniowa. Specjalizuje się w działaniach eMarketingowych takich, jak SEO i pozycjonowanie stron internetowych, reklama Google AdWords, ePR i Social Media oraz tworzenie profesjonalnych stron WWW. Szkolenia kopmuterowe, prawne i marketingowe na terenie Łodzi, Warszawy i okolic. Doświadczeni trenerzy, małe grupy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Katowice »

  Przyszło nam żyć w czasach, kiedy higiena pracy będzie sprawą naprawdę znaczącą. Każdy zakład pracy będzie musiał spełniać umotywowane w prawie wymogi. Tym samym na horyzoncie powstają zespoły, doświadczone właśnie w tej gałęzi działań. Dlatego też bhp Katowice spełniają wszystkie wymogi przedstawicieli zakładów pracy, którzy zechcą podjąć współpracę. Wyspecjalizowani pracownicy ustalą program spotkań szkoleniowych, napiszą instrukcje bhp dla stanowisk pracy, zagwarantują konsultacje w zakresie wyboru odpowiedniej odzieży roboczej i przejmą obowiązki związane z prowadzeniem rejestrów, wymaganych prawnie. Należy mieć świadomość, że służba bhp Katowice stanowią także wsparcie techniczne przy wykonywaniu pomiarów w środowisku pracy, postępowanie powypadkowe,a także działanie w pracach związanych z oceną ryzyka zawodowego. Ponadto szkolenia bhp Katowice stanowią odpowiadające nam daty szkoleń i konkretnie opracowany i zaakceptowany materiał teoretyczny. Przygotowana kadra przejmie obowiązki związane ze wszystkim tym, na co zazwyczaj czasu nie wystarcza władzom zakładu pracy. Należy też pamiętać, że usługi bhp Katowice zawierają w sobie również nadzorowanie zmieniających się bez przerwy przepisów prawnych, co pozwala uniknąć kłopotów, wynikających z ewentualnych nieświadomych uchybień. Niełatwo jest dziś samodzielnie zajmować się wszystkimi sprawami, związanymi z działaniem zakładu pracy, toteż mądrze jest mieć blisko siebie grupę ludzi wykwalifikowanych do spełniania wymaganych zadań.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • montaż elektroniki »

  Praca z elektryką i urządzeniami elektrycznymi należy do jednych z najbardziej zagrażających ludzkiemu zdrowiu i życiu, dlatego tak ważne jest aby należycie się asekurować w trakcie jej wykonywania. Nawet przeciętny montaż elektroniki może wyrządzić nieprzezornemu człowiekowi wiele krzywd, dlatego spółka Sonel proponuje swoim klientom nowoczesne urządzenia miernicze takie jak np. kamera termowizyjna rejestrująca wzrosty temperatur, które mogą występować w kanałach i skutkować niebezpieczne sytuacje. Bezpieczeństwo jest prostsza z zakładem Sonel.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • kurs kosmetyczny »

  Potrzebujesz sklepu online z zawodowymi artykułami do makijażu? Koniecznie wpadnij na naszą stronę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby tworzone przez Ciebie stylizacje były całkowicie profesjonalne. Dostępne materiały takie jak żele, pędzelki, kleje, bloki, preparaty czy cekiny, nitki, perły, diamenciki i całe mnóstwo innych w promocyjnych cenach. Zajmujemy się jednak czymś ponad sam sklep internetowy. Od wielu lat prowadzimy szkolenia i to nie tylko z dziedziny manicure. W ostatnim czasie ogromnym powodzeniem cieszy się kurs wizażu i stylizacji. W jego zakresie zyskasz fachowe umiejętności. Zależnie od tego w jakim celu robisz kurs, wybierasz pakiet zajęć dla siebie np. domowe ABC, albo komplex. Do najbardziej rozbudowanych szkoleń dołączamy gratis jedną z metod zdobienia paznokci. Polecamy się!

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs »

  Witamy serdecznie na naszej stronie www, na jakiej odnajdziecie wiele pożytecznych informacji na temat kursów, które świadczone są za sprawą naszej firmy. Szkolenia Łódź obejmują obszar szkoleń grupowych, osobistych ewentualnie zawodowych. Zgrana załoga pracowników jest podstawą porządnej kooperacji, więc powiększa się ilość przedsiębiorstw, jakie decydują się na kursy Łódź połączone z rozwojem własnym albo zawodowym. Z całego serca inwitujemy na opisywaną stronę www, na której odnajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedaż »

  Salesnews.pl to portal rozpowszechniający szkolenia w różnych dziedzinach gospodarki . Zajmujemy się prowadzeniem oraz pośredniczeniem w szkoleniach dla pracowników szeregowych tudzież całych grup pracowników w takich dziedzinach jak sprzedaż, zarządzanie jakość produktu. Nasza kadra to doświadczeni wykładowcy, którzy od lat pomagają usprawnić działalność przedsiębiorstw. Proponujemy szkolenia otwarte dla dla kadry zainteresowanej podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz szkolenia zamknięte, dedykowane wyłącznie kadry danej firmy.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-learning »

  Kiedy firma zatrudnia swoich pracowników do pracy, tedy pracownicy ci muszą odbyć szkolenia. Szkolenia są bardzo wszelkiego rodzaju. Wszystkie bywają organizowane po coś. Niesamowicie ważne szkolenia są w zawodzie fryzjera. Zmieniająca się ciągle moda a także nowsze fryzury a także łączenie barw, wymagają, aby fryzjerzy stale byli uczeni. Także w wielu zawodach, kursy bywają obowiązkowe, gdyż zakupuje się nowe sprzęty, lub przepisy, oraz w związku z tym pracownicy muszą zostać przeszkoleni. Generalnie szkolenia są organizowane bywają niezwykle stale zwłaszcza w miejscach, w których zmiany bywają stałe. Jednakże uczenie pracowników to nie tylko przy przyjęciu do pracy, ale ciągłe douczanie oraz doszkalanie pracowników, daje pewność że ludzie będą dobrze gotowi a także odpowiednio przeszkoleni do pracy. Jest to Niesamowicie ważne, aby taki robotnik mógł pracować dobrze oraz bez niepotrzebnych wypadków. Szkolenia bhp są po podatkach najmocniej konieczne w każdej pracy. To z ich powodu w firmach bywa mniej wypadków.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Merytoryczny lider rynku szkoleń biznesowych i badań Tajemniczy Klient/Mystery Shopper. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania.Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie wytwarzamy naszym Klientom za darmo szereg dodatkowych usług. Jako firma szkoleniowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po spełnionym badaniu tworzymy raport, który okazuje mocne tudzież słabe strony przebiegów biznesowych. Na podstawie wyników przygotowujemy program doradczy.Wiarygodność wyników - otrzymane wyniki podlegają 3 poziomom
  wewnętrznej weryfikacji, zanim w formie raportu i Kart Audytów zostaną dostarczone Klientowi. Pamiętaj! dzięki nagradzaniu pracowników faktycznie zaangażowanych w uzyskiwanie zadowolenia klientów budzimy motywację do rozwijania promowanej postawy pracowników. Naszym niepodważalnym atutem i ewidentną przewagą rynkową jest zdobywanie doświadczenia poprzez praktykę, np. podczas usług "Tajemniczy Klient"", "Budowania sieci sprzedaży", czy "Negocjator do wynajęcia". Nasze szkolenia stanowią zaawansowane i unikalne programy, opierające się na ciągłych badaniach rynkowych i praktyce zdobywanej każdego dnia, podczas świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków »

  On prawie dziesięciu lat tworzymy Ośrodek Szkolenia Kierowców, który obecnie jest największym Ośrodkiem tego typu w województwie Małopolskim. Sukces zawdzięczamy ogromnej dbałości o najwyższą jakość i skuteczność nauczania, a także o indywidualne podjecie do każdego kursanta rozpoczynającego u nas szkolenie. Nasza praca zaowocowała odpowiednimi akredytacjami i certyfikatami potwierdzającymi nasze wysokie kompetencje. Umożliwiamy także pobieranie nauki w części teoretycznej w domu poprzez nowoczesną platformę e-learningową. Nasza oferta obejmuje prowadzenie kursów praktycznych i teoretycznych z zakresu prawa jazdy wszystkich kategorii, a także specjalistyczne szkolenia dla kierowców zawodowych i innych grup, które odpowiedniemu przepisami zobligowane są do posiadania stosownych uprawnień i dokumentów potwierdzających.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • studia w rzeszowie »

  W czasach gdy człowiek bez tytułu naukowego nie znaczy nic warto zapisać się na studia wyższe. Natomiast będąc studentem jakiejkolwiek uczelni wyższej i ukończenie jej wcale nie jest równoznaczne z wiedzą jaką mamy. Studia w Rzeszowie cieszą się dużą popularnością. Przyciągają wielu młodych ludzi zaczynających swoją wiedzę. Indywidualne uczelnie cieszą się coraz większą popularnością a jest tak ponieważ by studiować na osobistych uczelniach nie należy osiągnąć dobrych rezultatów na egzaminie maturalnym i łatwiej jest je ukończyć. Poziom nauczania wręcz na studiach stacjonarnych nie jest tak wysoki jak na uczelniach państwowych. Młodzi wszyscy wolą się dokształcać dlatego bardzo popularne są w tym momencie kursy szkolenia Rzeszów. Ludzie sami chętnie się na nie zapisują jak i zostają oddelegowani przez spersonalizowanych pracodawców. Kursy takie pomagają w znalezieniu pracy jak i w uzyskaniu awansu zawodowego. Coraz większą popularnością w naszym państwie cieszą się studia online Rzeszów.  Kiedyś nie było mowy o tego typu formach studiowania teraz jednak są one bardzo popularne. Już od dawna studia w Internecie preferowane są w Stanach Zjednoczonych. Ta moda przyszła także do naszego państwie.
   

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Szkoła Doszkalania Kierowców Q-Mobil, współorganizuje kursy dla kandydatów na kierowców w Warszawie, oraz doszkalanie Warszawa, dla osób umiejętnie wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Okęcie, Ochota, Bródno, Bemowo, lub w każdym WORD na terenie kraju . Przygotowywane przez nasz OSK, kursy jazdy Warszawa, odznaczają się umiejętnym nastawieniem do uczestnika szkolenia, oraz porządną zdawalnością egzaminów, przez swoich uczniów. Ośrodek Nauczania Kierowców Q-Mobil, to również możliwość typu: dokształcanie kierowców z przyjazdem do osoby szkolonej . Doszkalanie w pierwszej kolejności bardzo promujemy dla osób, które zakończyły kurs na prawo jazdy, lecz pomimo tego nie osiągnęły odpowiednich kwalifikacji sterowania autem, zezwalających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy Warszawa. Kierowana przez naszą Autoszkołę, nauka jazdy Warszawa jest w związku z tym nie tylko uzupełnieniem informacji dla tych, którzy ukończyli lekcje na prawo jazdy w Warszawie, ale dla mających potrzebę nabyć bezstresowe jazdy dodatkowe w Warszawie u profesjonalnego instruktora nauki jazdy. Także dla osób posiadających zezwolenie na prowadzenie auta od dłuższego czasu, lecz nie wykonujących samodzielnego prowadzenia samochodu, gwarantujemy doszkalanie w Warszawie, wprowadzające ich stopniowo do gigantycznego nasilenia ruchu drogowego w obszarze Warszawy. Nauka jazdy Warszawa, prowadzona jest nie tylko rewirami egzaminacyjnymi w okolicach WORD Powstańców Śląskich, Radarowa, Odlewnicza, ale dodatkowo w dzielnicach jak: Ochota Wola Ursynów Bródno Bemowo Wawer . Nauka jazdy odbywa się na pojazdach przystosowanych do przeprowadzania nauki jazdy w Warszawie.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs fotografii ślubnej »

  Poszukiwałeś kiedyś specjalnej szkoły fotografii ślubnej? Nasza akademia zapewni ci całościowe szkolenie na fotografa ślubnego i zaczniesz zbierać zyski z pasji robiąc wspaniałe zdjęcia ślubne Wrocław. Chciałbyś mianować siebie fotograf ślubny Wrocław ale brakuje ci czasu na zgłębienie tajników tej sztuki? Skorzystaj z naszego szkolenia online i zdobądź wiedzę o której inni tylko marzą. Skontaktuj się już dziś i zostań profesjonalnym fotografem wykorzystującym w pełni swój talent i posiadany sprzęt, aby tworzyć przepiękne obrazy które zostaną nieśmiertelne. Czekamy na Ciebie! fotografia ślubna Wrocław.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski w Anglii »

  Zapraszamy na kursy i na naszą stronę www. Organizujemy zagraniczną naukę języków obcych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasi kursanci wyjeżdżają do UK, i tam wśród rdzennych mieszkansców szlifują swoje zdolności językowe. Zdajemy sobie sprawę, że nawet niedługi pobyt zagranicę angielski Wielka Brytania i pobyt z osobami którzy na co dzień porozumiewają się językiem powoduje natychmiastowe efekty w nauce. Dzięki wyjazdowi nauczysz się i poznasz język przyjemnie.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN »

  Ciężko w dzisiejszych czasach osiągać spółkom dobre rezultaty bez należytych inwestycji w kadry. Dużo się odmieniło na wolnym rynku po schyłku Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Szkolenia pracowników są czymś obowiązkowym, o czym przedsiębiorcy dobrze wiedzą. Okazuje się, że tego typu lokata umie szybko się zwrócić w postaci znacznie lepszych rezultatów osiąganych przez poszczególnych członków kadry. Warto z pewnością skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i pozwolić zająć się wszystkim profesjonalistom takim jak choćby jednostka AVENHANSEN, która z sukcesem od paru lat prowadzi między innymi szkolenia administracji. Byli klienci tej firmy zgodnie oświadczają, że mieli w tym wypadku do czynienia z przemiłą, a jednocześnie niezwykle kompetentną obsługą. W witrynie internetowej szkolenia.avenhansen.pl można zobaczyć świadczony przez nich kompletny spis szkoleń.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Pragniemy zaprosić wszystkich na profesjonalne oraz sprawne szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych. Działamy już od 1992 roku, stąd doświadczenie, które pozyskaliśmy pozwala nam na wykonywanie szkoleń na naprawdę właściwym poziomie poprawiając tym samym kwalifikacje szkolonych pracowników. Zachęcamy już dziś do odwiedzenia przedstawianej strony i sprawdzenia, w jakim terminie realizowane będą najbliższe szkolenia BHP.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie excel opole »

  Prowadzenie firmy wiąże się nie tylko z handlem, wytwarzaniem towarów, czy wykonywaniem usług. Każdy przedsiębiorca musi stosować nałożone przez przepisy zasady, zobowiązania ewidencyjne, podatkowe i kadrowe. B&O Consulting wychodzi naprzeciw potrzebom firm. Świadczy profesjonalne usługi ekonomiczno?biurowe wspomagające funkcjonowanie mikro, małych i średnich firm, doradza w sprawach inwestycyjnych oraz wyręcza w procedurach formalnych w urzędach, bankach i instytucjach leasingowych. B&O Consulting oferuje usługi w zakresie tworzenia analiz rynkowych i zestawień finansowych, ułatwiających podjęcie decyzji o inwestycjach, a także prowadzi kursy.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia »

  Zapraszamy do Pałacu w Konarach, mieszczącego się blisko ośrodki miejskie uzdrowiskowego – Busko Zdrój. Nasz Dwór jest ekskluzywnym obiektem, który zadowoli dosłownie najbardziej wymagających klientów. Dbamy o prawie każdy element w podobny sposób w kwestii wystroju, jak i obsługi oraz dodatkowo produkowania usług. Dwór w Konarach jest idealnym miejscem na organizację eleganckich a także wystawnych przyjęć weselnych, bankietów, konferencji lub rodzinnych imprez okolicznościowych. Po pańsku zachęcamy też do skorzystania z ekskluzywnej sali balowej, która ma możliwość pomieścić aż do pięciuset osób! Dwór w Konarach to także piękna restauracja Mirage, a oprócz tego doskonały hotel, w którym goście posiadają do dyspozycji przeszło dwudziestka pokoi i dodatkowo 2 ekskluzywne lokale, wszelkie wyposażone w łazienki, klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon oraz dodatkowo bezprzewodowy Internet.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - układanie planu lekcji »

  Firma jest twórcą aplikacji dla szkół. Aplikacje te wspomagają kierowanie placówkami na różnych szczeblach. Jest to przetestowane i oryginalne oprogramowanie komputerowe, które instalowane jest przez doświadczonych specjalistów. Zobacz jak łatwe staje się tworzenie planu zajęć, zobacz jak swobodnie można zarządzać ocenami przy użyciu dziennika elektronicznego. Szczegółowe informacje:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Talent Management »

  TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są szkolenia dla menedżerów, handlowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do prowadzenia kursów, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na normalną praktykę zawodową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są kursy dla menedżerów, handlowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Główną zaletą firmy jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto organizacja stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćdoświadczenie z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę zawodową. TALENT Management jest to instytucja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąprzedsiębiorstwa są szkolenia dla menedżerów, sprzedażowe, interpersonalne oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto organizacja dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z auli szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój 5s »

  Ligamistrzow5s.pl ma do zaoferowania szkolenia z dziedziny: Audytowanie 5s. Nasza Firma to wspaniałe źródło informacji dla specjalistów ds. metody 5s oraz menedżerów. Użytkownicy mają możliwość znaleźć na naszych stronach: opinie eksperckie, unikatowe autorskie teksty oraz najaktualniejsze informacje rynkowe, które wspomagają ich w codziennej pracy. Realizujemy kursy z zakresu Metoda 5s od bardzo dawna a posiadane doświadczenie owocuje doskonałym przygotowaniem prowadzących kursy. Przyjdź i przekonaj się. Czekamy na telefon. Możemy zaproponować Wam szkolenia perfekcyjnej jakości. Nasz konsultant Udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »