Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'profile aluminiowe':

 • Bonfiglioli »

  Wśród znacznej rozpiętości produktów będących w ofercie toruńskiej firmy Archimedes można znaleźć motoreduktory produkowane przez znakomite włoskie przedsiębiorstwa: Bonfiglioli i Motovario. Bonfiglioli to jednostka z ponad 50-letnią tradycją, produkująca układy napędowe, siłowniki i przekładnie planetarne do przemysłu, automatyki i telefonii komórkowej. Funkcjonująca na rynku niewiele krócej firma Motovario we własnej specjalizacji jest liderem i posiada w ofercie motoreduktory, reduktory biegów, mechaniczne wariatory prędkości, przekładnie walcowe, ślimakowe. Motoreduktory charakteryzują się nieznacznymi rozmiarami w porównaniu do standardowych układów napędowych. Poza tym Archimedes jest dystrybutorem wielu innych elementów do maszyn i urządzeń wytwarzanych przez czołowe polskie i światowe marki.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • blachy aluminiowe »

  Metall Express to jeden z największych polskich dystrybutorów metali nieżelaznych jakie działają zarówno na terenie Polski jak i również w granicach prawie całej Unii Europejskiej. Głównymi wyrobami firmy są wyroby hutnicze wykonane z aluminium, miedzi czy mosiądzu pod postacią elementów tego rodzaju jak płaskowniki, pręty, profile, druty, rury, taśmy i blachy. Dotyczący nadwozie to Metall Express specjalizuje się w tych aluminiowych a oprócz tego mosiężnych. Blachy mosiężne robi się ze stopów miedzy i cynku, przy czym treść tego ostatniego pierwiastka w całości wynosi od 30% do 40 %. Natomiast blachy aluminiowe wykonywane są w różnych wielkościach a oprócz tego grubościach blachy po to, by jak najlepiej podołać potrzebom a także wymaganiom indywidualnym każdego z klientów. Blachy występują w zwojach albo pełnych arkuszach.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne pręty ciągnione »

  Wyśmienicie zdajemy sobie sprawę z tego, jak z trudem jest w Polsce kupić jakościowe tworzywa konstrukcyjne do budowy maszyn, dlatego też powstała nasza przedsiębiorstwo, aby ułatwić Państwu to zadanie. Specjalizujemy się zwłaszcza w sprzedaży profili aluminiowych Kanya, które w swojej klasie a oprócz tego w swojej cenie nie mają sobie równych. Wielu konstruktorów swoje projekty opiera właśnie na solidnych profilach aluminiowych, dlatego też warto postawić na sprawdzone a oprócz tego niezawodne rozwiązania. Nowoczesne systemy aluminiowe charakteryzują się nie tylko niespotykaną łatwością w montażu oraz demontażu, ale także możliwością modyfikacji poszczególnych modułów. W sprzedaży posiadamy także wałki techniczne, które do perfekcji nadają się do prowadzenia różnych materiałów. U nas mogą Państwo zamówić wałki stalowe, aluminiowe i również rozprężne.

  Data dodania: 24 05 2020 · szczegóły wpisu »