Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'korepetycje':

 • CYFROWANKA - zajęcia Łódź, matematyka, informatyka. »

  Cyfrowanki to projekt, mający na celu pomoc w nauczaniu matematyki i informatyki dzieciom oraz młodzieży, w godzinach pozalekcyjnych.Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak matura, czy egz. gimnazjalny, jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Praca w małych grupach pomaga w skoordynowaniu działań, a wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem i wysoką kulturą. Zachęcamy do kontaktu.Cyfrowanka. Jest to centrum edukacji pozaszkolnej, które organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak matura, czy egz. gimnazjalny, jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Warto zapoznać się z ich ofertą i skorzystać z usług, by pomóc swojemu dziecku.

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje Kraków matematyka angielski niemiecki »

  korepetycje Kraków tu odnajdziesz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z korepetycjami. Tu znajdziesz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Również istnieje możliwość aby nauczyciele mogli zamieszczać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów osób którzy chcą uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy również można znaleźć z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Korepetycje z przedmiotów takich jak: język polski, język niemiecki, chemia, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski Szczecin »

  W obecnych czasach bez języka angielskiego ani rusz. Szkoła językowa Anglonauka angielski Szczecin oferuje kursy indywidualne 1 lub 2 osobowe specjalną metodą, której celem jest nauczenie języka mówionego. Zajęcia można rozpocząć w dowolnym czasie. Łatwo dopasować je do własnego grafiku. Anglonauka angielski Szczecin zaprasza! Najlepsze szkoły językowe Szczecin!

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  mobile ENGLISH to szkoła językowa zajmująca się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy. Zajęcia mogą odbywać się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22. Angielski w Rzeszowie oferują obecnie tylko szkoły stacjonarne . Nauka w szkole stacjonarnej w grupie 20 osobowej nigdy nie przyniesie rezultatów jakimi są korepetycje z angielskiego rzeszów ! Sprawdź nas już dziś ! Szkoły angielskiego w rzeszowie obiecują cuda, my obiecujemy rezultaty !

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje »

  Szukasz świetnych korepetycji dla własnego dziecka? Koniecznie poznaj się z naszą przygotowaną stroną internetową na jakiej odnajdziesz dobrych i kompetentnych nauczycieli którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i udzielą twojemu dziecku niedrogich korepetycji! W ofertach znajdziesz nie tylko korepetycje angielski ale i również wielu innych korepetycji! Skończ z umieszczeniem ogłoszeń choćby takich jak szukam korepetycji ? pozwól sobie zapoznać się z naszą możliwością! Korepetycje które tobie gwarantujemy są tanie i świetnie przygotowane!

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • rosyjski korepetycje »

  Chcesz douczyć się języka obcego? Należy skorzystać z przyszykowanej przez nas witryny, która przygotowała ofertę kursów języka rosyjskiego. Posiadasz sposobność skorzystania z kursów którymi są kursy rosyjskiego warszawa, które pomogą ci w edukacji takiego języka. Warto jest korzystać z przygotowanej propozycji by nauka rosyjskiego warszawa mogła okazać się prosta dla każdego kto jest nią zainteresowany. Dzięki stronie posiadasz sposobność korzystania z tego rodzaju propozycji jaką jest rosyjski korepetycje, a która na pewno jest interesującą propozycją dla licznych osób. Dzięki edukacji takiego języka bez wątpienia możemy swobodnie rozmawiać co jest za każdym razem bardzo dla was przydatne.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Gdańsk Ogłoszenia »

  Nie jesteś zadowolony ze swojego korepetytora? Mamy dla Ciebie propozycję godną uwagi, jest to serwis w całości poświęcony tematowi korepetycji pod każdym względem, zarówno z perspektywy ucznia jak i nauczyciela. Korepetycjeogłoszenia.pl to portal dla wszystkich tych którzy chcą poszerzać lub dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w wielu dziedzinach nauki i nie tylko. U nas znajdziesz oferty korepetycji z wielu działów tematycznych, z przedmiotów oczywistych takich jak biologia, fizyka, geografia, jak również dziedziny mniej oczywiste jak gra w szachy, pływanie, techniki pamięciowe, te i wiele innych nietuzinkowych tematów znajdziesz w naszym serwisie. Gorąco Cię zapraszamy, zajrzyj do nas i wybierz konkretnie dla siebie. Polecamy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Rzeszów »

  Promar to Centrum Edukacyjne, które proponuje naukę języków obcych dla najmłodszych, młodzieży i również dorosłych. Dzięki porządnie realizowanych szkoleniom każda osoba może zrozumieć tajemnice języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi oraz pogawędkami z przyjaciółmi. Kursy językowe prowadzone są nowoczesnymi i również innowacyjnymi sposobami, przystosowanymi do stopnia umiejętności i również wymagań każdego słuchacza. Zajęcia realizowane są w niewielkich zespołach, a środki dydaktyczne oraz techniki nauki oparte są o dobre podręczniki i również programy autorskie. Szkolenia realizowane są przez doświadczoną a także solidną kadrę, która z wysokim zaangażowaniem dba o atmosferę, przyjemność nauki i również jej walory edukacyjne. Poza tym w ofercie firmy znajdują się: profesjonalne przedszkole językowe, które stwarza odpowiednie środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, egzamin językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »