Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'język':

 • korepetycje Kraków matematyka angielski niemiecki »

  korepetycje Kraków tu odnajdziesz nauczycieli z miasta Krakowa. Możesz dodawać ogłoszenie z korepetycjami. Tu znajdziesz korepetycje dla Siebie, dla Swojego dziecka.Zobacz Sam korepetycje Kraków Również istnieje możliwość aby nauczyciele mogli zamieszczać swoje korepetycje do bazy korepetytorów w Krakowie. Taki wpis na stron umożliwia na dotarcie do rzeszy studentów osób którzy chcą uczyć się. Korepetycje skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Korepetycje na wszystkich poziomach zaawansowania, Kursy również można znaleźć z prawie każdego przedmiotu, w każdym mieście. Korepetycje z przedmiotów takich jak: język polski, język niemiecki, chemia, W.O.S i wiele innych.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Szukasz okazji nauczenia się języka obcego? Trzeba korzystać z możliwości strony, dzięki której odnajdziesz sposobność edukacji języka obcego. Język angielski językiem przyszłości co powoduje że powinniśmy go znać na dobrym poziomie. Nauka angielskiego w ogóle nie musi być trudna jeżeli tylko skorzystamy ze wsparcia szkoły językowej, jaka pomoże tobie w opanowaniu takiego języka na różnych poziomach. Jeśli tylko jesteśmy zainteresowani taką edukacją języka musimy dokonać wyboru odpowiedniej szkoły językowej bądź zacząć naukę języka online. Strona czynna jest dla każdego zainteresowanego przez cały dzień i mamy okazję z niej korzystać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Hiszpańskiego Warszawa »

  Instituto Espa?ol Barcelona oferuje kursy hiszpańskiego zarówno indywidualne, jak i dla firm, kadry kierowniczej oraz administracji. Zawsze skupiamy się na konkretnych wyzwaniach i tworzymy dopasowany program nauczania przygotowany pod potrzeby każdej firmy.
  Uczymy naszych klientów i zwiększamy u nich biegłość w używaniu języka hiszpańskiego ? zarówno w celach prywatnych, jak i biznesowych ? tak by mogli oni sprostać sytuacjom zawodowym oraz byli pewni, że ich punkt widzenia i opinia zostaną wysłuchane i zrozumiane.
  Jeśli są Państwo zainteresowani kursem hiszpańskiego w iebarcelona.pl, prosimy o przesłanie maila na adres: info@iebarcelona.pl, w którym napiszecie Państwo, czego dokładnie od nas oczekujecie. W ciągu doby odeślemy Państwu szczegółową ofertę naszej szkoły.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Kraków »

  Ciekawi Cię szkoła językowa z Krakowa, która pomoże przełamać barierę mówienia? Zależy Ci na tym, tak aby komunikacja w języku angielskim przebiegała swobodnie oraz płynnie? W takiej sytuacji pożądane byłoby zapoznać się z pomocą, którą gwarantuje Speaking House. Dlaczego Speaking House to szkoła językowa, na którą powinno się zwrócić uwagę? Zapewne spore znaczenie ma to, że zapewniamy miłą atmosferę. Miejsce, w którym się uczysz ma znaczenie! Na pewno ważne jest również indywidualne nastawienie? Zastanawiasz się nad tym, co powinno się rozumieć przez takie podejście? Zajęcia układane są pod poziom, zainteresowania, pracę i cele językowe. Powinno się także podkreślić elastyczny grafik — kurs w Speaking House odbywają się przez cały przez rok (tylko od Ciebie zależy, kiedy zdecydujesz się skorzystać z oferowanej pomocy).

  Data dodania: 29 09 2019 · szczegóły wpisu »