Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'catering Warszawa':

 • catering lotniczy »

  Nowocześnie wykonana witryna należąca do LOT Catering. Prezentuje kluczowe informacje dla przedsiębiorstw zastanawiających się nad zakontraktowaniem gotowych posiłków takich jak: sałatki lub wyroby cukiernicze spełniające wysokie wymogi jakości. Partnerami firmy są na przykład jednostki gastronomiczne co gwarantuje, że jej flagowe posiłki ukoją podniebienia zaś zaawansowane rozwiązania logistyczne pozwolą oszczędzić Państwa czas.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering »

  Pichcenie może być sztuką. Nie wszyscy jednak usługodawcy oferujący catering dla firm zdają sobie z tego sprawę. Sporo z nich idzie na ilość, zamiast na jakość, co skutkuje rozczarowaniem konsumentów. Catering dla firm to ważna usługa. Na porządku dziennym organizowane są różnego typu spotkania biznesowe, czy konferencje. Bardzo trudno na nich wysiedzieć w skupieniu, a już zupełnie niemożliwe jest to do wykonania z pustym brzuchem. Kawiarnia catering zaciera granice między kuchnią i sztuką, a co najistotniejsze ? catering dla firm nie jest jej jedyną ofertą.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnia Polska Warszawa »

  Luksusowe wnętrze, doskonała kuchnia i doświadczona obsługa, są to zalety, które powtarzane są przez większość naszych stałych konsumentów. Funkcjonujemy w branży obecnie od kilkunastu lat, a przez niektórych nazywani jesteśmy nawet knajpą kultową. Mamy stałe menu, które każdego dnia wzbogacane jest o dania specjalne. Dla konsumentów chcących wpaść wyłącznie na drinka proponujemy autonomiczną lokalizację kontuaru, gdzie da się porozmawiać w miłej atmosferze delektując się smakiem markowych win z wszystkich kontynentó.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • catering dla firm warszawa 2 »

  Mocno zapraszamy do niezwykłego miejsca w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Praca catering warszawa, która nas wydziela zapewni na Twoim stoliku sławne jadło jak również zacną hulankę. W jednym z najwybitniej reprezentacyjnych biurowców w Warszawie BTC, przy linii metra mamy przyjemność reprezentować Państwu odkrywczy pomiar posmaku i klasy. Streliseee wiedziona przez fachowców sztuki kucharskiej od wielu już lat cieszy się powierzeniem jej konsumentów. Ofrujemy catering dla firm warszawa, wesela warszawa jak również posiadamy nieograniczone miejsa do wykorzystania jako sala weselna warszawa. Nasza kawiarnia jest w stanie sprostać wymaganiom wszelkich ją wizytujących wręczając różnorodny wariant kaw i herbatek, które potrafilibyśmy wypić w funkcjonalnych warunkach zarówno podczas pauzy jak i biznesowego spotkania. Nasza firma cateringowa warszawa dosięgnie w każde miejsce! Użytkując naszą pociągającą lokalizację a także zaplecze jakim rozporządzamy decydowaliśmy sprostać Państwa potrzebowaniom i mamy do zaoferowania ewentualność wynajęcia auli konferencyjnej dla potrzeb kursów, szkoleń, rekrutacji, narady, spotykań biznesowych, prezentacji. Oferowana Państwu sala konferencyjna ma 40 miejsc w porządku teatralnym i osiągalna jest w godzinach 9-16, Położenie samej sali gwarantuje intymność i odrębność, posiada prywatne nagłośnienie i projektor a w przypadku zainteresowania jesteśmy jesteśmy stanie zorganizować napoje gorące ( kawa, herbata ) i chłodne a także lunch załatwiany indywidualnie. Postaw na porządny i znany katering warszawa.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »