Angielski Online


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · następna strona »
 • Studia, praca i życie za granicą »

  Europa i Unia Europejska - praktyczne informacje dla każdego; studia i praca za granicą, biznes i fundusze unijne dla firm, prawo i podatki w Unii, turystyka zagraniczna, kultura, zwyczaje, życie za granicą... oraz wiele innych przydatnych porad i ciekawostek. Jeden portal - cała Europa!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty kredytowe porównanie »

  Karty kredytowe na stałe zadomowiły się w naszych portfelach, są wygodne oraz niezwykle funkcjonalne. Są najlepszym sposobem na płacenie za zakupy, bezpieczeństwo oraz wygoda to cel ich powstania. Ważny jest wybór odpowiedniej karty, pomocny będzie w tym nasz portal, w którym zamieszczamy porównanie kart kredytowych pod wieloma względami. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niezależność finansowa »

  Obecnie każdy może mieć strone internetową, ponieważ obecnie technologia jest tak nowoczesna i uproszczona, że możliwe jest założenie własnego bloga w 5 minut. Kolejne 5 minut potrzebne jest na dodanie kodu Adsense i już można zarabiać. Dodatkowo Adsense generuje tzw. dochód pasywny, czyli zarabiasz bez swojej ingerencji. To już prowadzi do niezależności finansowej. Za granicą istnieją strony internetowe przynoszące przychody na poziomie miliona dolarów kwartalnie. Trzeba mieć dużą motywację, żeby samemu siedzieć przed komputerem i zacząć zarabiać w ten sposób.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w sieci »

  Czy chciałbyś nauczyć się generować dodatkowe pieniądze za pośrednictwem internetu ? Czy wiesz że zarabianie w sieci ma coraz większy potencjał ponieważ stale rośnie liczba użytkowników internetu? Na blogu zarabianie w sieci pokazuje jak prowadzić skutecznie e-biznes oraz jak działać w marketingu wielopoziomowym.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie na portalu money.pl »

  Serwis menager.money.p to bieżące informacje dotyczące wielu nowinek w świecie biznesu oraz tego co samoczynnie się z biznesem łączy. Na stronie można znaleźć informacje o ludziach sukcesu, strategiach, karierze, krajowym rejestrze sądowym, oraz o dobrych programach komputerowych. Kto nie myślał o założeniu własnego biznesu, na którym mógłby zarabiać normalne pieniądze. Każdy biznesmen powiniemy posiadać swój laptop, smartfon, oraz inne gadżety elektroniczne. Czasami czyta się o kimś kto w bardzo szybki łatwy sposób dorobił się majątku, osiągnął sukces, i to właśnie tego typu ludzie powinny nas mobilizować do pracy. Jeśli natomiast chodzi o newsy odnoszące się do życia znanych osób, to interesują one bardzo dużą liczbę odbiorców, to co skandalizujące, zaskakujące, niespodziewane w życiu polityków, biznesmenów, gwiazd i innych znanych osobistości, jest dla nas znacznie niezwykłe, z jednej strony niedostępne oraz wulgarne z drugiej zaskakujące, dlatego też portale tego typu umieszczają wiele informacji dotyczących skandali. Tak aby zainteresować jak maksymalną liczbę czytelników.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kariera »

  Jeżeli wyszukujesz strony www na którym dowiesz się wielu atrakcyjnych wiadomości ze świata produkcji, interesów, ekonomii i wielu innych materii to zapraszamy na naszą branżową stronę oferujemyprace.pl - Nasza strona to portal z wskazówkami biznesowymi, które tworzone są przez specjalistów z wielu dyscyplin gospodarki. Jeżeli prowadzisz krajową firmę, również wiele skorzystasz sprawdzając naszą naszą branżową stronę gdyż prowadzimy tutaj kategorię porad dla biznesmenów. Jeżeli jesteś aktualnie na bezrobociu to także masz szansę poznać funkcjonalne metody wyszukiwania zatrudnienia oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na bezpieczne zarabianie? Mamy również porady związane z finansami gdzie ujawniamy jak w praktyce wypracować zysk na korzystaniu z lokat bankowych. Każdego dnia świeże informacje z rynków pracy, poglądy rzeczoznawców oraz opinie samych użytkowników portalu. Wejdź i przekonaj się sam.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - kadry i płace »

  Firma tworzy rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz wielkich przedsiębiorstw. Programy księgowe charakteryzują się ogromnymi możliwościami i intuicyjną obsługą. Team wdrożeniowy tworzą eksperci z ogromnym obyciem, którzy własną pracę realizują szybko i sprawnie. Przykładowymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy kadrowe oraz magazynowe. Więcej szczegółów tutaj: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Holandii »

  Praca Holandia kusi swoimi wysokimi stawkami, ale także godnymi warunkami mieszkaniowymi i umową, dzięki której jesteśmy chronieni i pracujemy na swoją emeryturę. Zpewnością znajdziemy wiele argumentów przemawiających na korzyść takiego wyjazdu. Choć zdarzają się także zagrożenia, z którymi już zawczasu chcielibyśmy Was skonfrontować na łamach naszego serwisu. Podobnie ma się sytuacja w innych krajach. Praca w Niemczech to wielka szansa, która również powinna byc dobrze przemyślana. Zapraszamy zatem do naszego serwisu, zanim się zdecydujecie na wyjazd do pracy w obcym państwie.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • biznes plan »

  Otwarcie swojej firmy to bez wątpienia aspiracja wielu ludzi pracujących na etacie. Wizja budowania firmy od początku a także obserwowania jej szybkiego rozwoju jest niezmiernie kusząca, z tego powodu na rynku pojawia się coraz więcej młodych ludzi chcących wziąć życie we własne ręce. Prowadzenie swojego biznesu wbrew pozorom nie jest zadaniem trudnym, ani niewykonalnym. Powinniśmy pamiętać, że najważniejszym czynnikiem jest posiadanie oryginalnego pomysłu. Posiadając ciekawy pomysł na biznes nasza szansa na osiągnięcie sukcesu znacząco wzrasta. Gdy wybierzemy już swoją niszę, wystarczy sporządzić analizę konkurencji, dopełnić niezbędnych formalności urzędowych i już możemy zacząć zarabiać! W postawieniu tego pierwszego, najważniejszego kroku doradzi nasz serwis internetowy. W serwisie pomyslynabiznes.pro znajdą Państwo wiele inspirujących pomysłów, które stanowić mogą fundament spektakularnej biznesowej kariery! Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz zacząć rozwijać swój biznes.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka informacji biznesowej »

  Bezpłatna informacja w biznesie. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w sieci Internet.
  W teraźniejszych czasach sprawne prowadzenie biznesu/firmy/spółki zależy w dużym stopniu od dobrej treści. Portal proxibank.pl to aktualnie takie miejsce, gdzie szybko można odkryć potrzebną informację . To idealne miejsce dla właścicieli spółek każdej wielkości zarówno do prezentowania oferty własnego przedsiębiorstwa, jak również do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym zaprezentować można swoją ofertę video. Jest to też bezpłatny folder stron internetowych WWW.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank informacji gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na wortalu pomogą Ci na dość szybkie, sprawne i przynoszące wymierne profity odszukanie informacji firmowych. W serwisie można odnaleźć spółki, szkolenia, nieruchomości, odkryć towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm/spółek/korporacji jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać szybko, bez rejestracji, bezpłatnie, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych indywidualnej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi pozycjonowanie stron strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszelkie sposobności, znajdź adres firmy, wyszukaj klienta, klienta, potrzebne informacje. Genialna informacja w branży to podstawa. Na pewno znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza SWOT, analiza Du Ponta, własna firma i nie tylko... »

  Chcesz się dowiedzieć, jak założyć firmę? Czy dopiero poszukujesz pomysłu na działalność? A może chcesz się przekonać, czy Twój projekt jest naprawdę dobry? Jeżeli poszukujesz informacji na temat, jak przeprowadzić analizę SWOT albo np. analizę Du Ponta, to też dobrze trafiłeś. Wszystkie te problemy poruszone są w serwisie 4business4you.com, w całości poświęconemu tematyce związanej z biznesem i finansami. Praktyczna wiedza, którą wykorzystasz przy prowadzeniu własnego biznesu. Osoby prywatne też znajdą coś dla siebie. Dom jest także organizacją, którą należy kierować. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Zastanawiasz się skąd czerpać niezbędne i wiarygodne informacje o nowościach na giełdzie? Boisz się o pomyłkę? Teraz to proste ? zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej! Bez stresu i pomyłek!

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry biznes »

  Zapraszamy wszystkich do portalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy na tej stronie różnego rodzaju przemyślane pomysły na rozkręcenie własnego pierwszego interesu w życiu. Piszemy co zrobić i jak czynić aby nasz biznessię udał i przyniósł Tobie zyski. Jeżeli doszedłeś do wniosku, że harówkau kogoś w firmie nie jest dedykowana dla Ciebie lub po prostu musisz posiadać osobisty biznes, to zapraszamy na nasz wortal finansowy. Pomysł na interes - u nas zawsze pewne i sprawdzone pomysły na biznes. W naszej ofercie także wszelakiego rodzaju wywiady z ludźmi z branży biznesowej. Prezentujemy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Kiedyś także ktoś im pomógł w otworzeniu swojego interesu, dzisiaj oni pragną pomóc Tobie. Powiedzą jak robić, żeby interes się udał i przyniósł zarobki, powiedzą o sprawdzonych technikach biznesowych i trikach, przedstawią biznesowe know how. Nasz blog posiada także przewodnik, w którym opisujemy krok po kroku jak uruchomić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od zera. Nie trzeba się już głowić jak to zrobić, odwiedź nasz serwis, rozkręć własny biznes i zacznij rozkminiać swoje zarobki.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjny biznes »

  Nowopowstający park technologiczny łączy w sobie prostotę formy z wyrafinowaniem pionierskiej myśli technicznej. W naszym inteligentnym mieście jesteśmy nastawieni na harmonijne współdziałanie sektora administracyjnego i biznesowego ze środowiskami akademickimi. Opracowane w naszym parku technologicznym rozwiązania nakierowane będą na kreatywne i innowacyjne rozwiązywanie zdefiniowanych problemów mieszkańców. Dajemy szansę młodym ? nasz inkubator przedsiębiorczości zapewni wschodzącym gwiazdom biznesu środki oraz narzędzia, by wprowadzać w życie swe marzenia, a także pozwoli skorzystać z doświadczenia wielkich przedsiębiorstw IT. W naszym parku stawiamy nie tylko na wypróbowane rozwiązania i doświadczenie, ale także na dynamikę, młodość i prekursorskie pomysły ? w tym miejscu umożliwimy Ci samorealizację i rozwój.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raportoddzialywania.pl »

  Raport o Oddziaływaniu Przedsięwzięcia na Środowisko to dokument, który jest konieczny w przypadku realizacji projektów mogących znacząco wpływać na przyrodę. Taki raport wymagany jest także często, gdy istnieje podejrzenie, że przedsięwzięcie może potencjalnie zagrażać zaburzenia naturalnego rytmu funkcjonowania środowiska. Szczegółowe przepisy warunkujące ograniczenia zostały zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 roku (Dz.U.2010.213.1397). Jest więc potrzebna gruntowna znajomość prawa, aby prawidłowo przygotować raport i sprostać wszystkim wymaganiom. Błędne dane lub mało szczegółowe informacje mogą się przyczynić do faktu, że decyzja zostanie odrzucona przez odpowiednie organy decyzyjne administracji państwowej. To dlatego tak ważne jest, aby wybierając firmę realizującą raport, kierować się ich doświadczeniem, sukcesami oraz posiadanym sprzętem. Prawidłowo wykonana usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także bardzo cenny czas (źle przygotowana dokumentacja może opóźnić realizację planu nawet o kilka miesięcy).

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • agencja reklamowa poznań »

  Rezolutna reklama jest niezmiernie znacząca dla szybkiego rozwoju marki, który skutkuje wysokimi zyskami i znakomitą popularnością w grupie interesantów. Bez akuratnych przekazów promocyjnych albowiem nasi przypuszczalni kontrahenci mogą nie poznać naszej obecnej oferty, w dziedzinie jaką jest projektowanie folderów poznań lub też w ogóle nie zdawać sobie sprawy o aktywności naszego przedsiębiorstwa. Z tego względu, w szczególności kiedy jesteś posiadaczem małego lub średniego przedsiębiorstwa, powinieneś zatroszczyć się o zagwarantowanie sobie efektywnej promocji, a atrakcyjną kampanię promocyjną przeprowadzi dla Ciebie banery flash! Zarówno typowe materiały marketingowe, przykładowo plakaty i katalogi, jak i wszechstronne tworzenie firmowego wizerunku ? tego wszystkiego możesz oczekiwać, rozpoczynając współpracę z nadmienioną organizacją!

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Własna firma pomysł »

  Portal o tematyce zakładania i prowadzenia własnej firmy. Porusza wiele ciekawych tematów dla młodych biznesmenów, którzy zamierzają założyć własną firmę. Znajdziecie tutaj interesujące artykuły na temat pisania biznes planu, pozyskiwania dotacji unijnych. To dobre miejsce na odszukanie wiadomości na potrzeby swojej przyszłej firmy. Ponadto opisane są historie osób, którzy odnieśli sukces w biznesie i wskazują jasne punkty swojej działalności oraz udzielają wskazówki swoim następcom.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Waluty »

  W tym serwisie znajdziesz wszystkie  najważniejsze newsy dotyczące najświeższych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najważniejsze wiadomości z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się jak zainwestować swoje oszczędności . Jeśli masz problemy z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym dużo nie zarobisz.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »