Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Pozwolenia zintegrowane

Pozwolenia zintegrowane Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

Szczegóły strony pozwolenia-zintegrowane.pl:

Podlinkuj stronę pozwolenia-zintegrowane.pl:

Pozwolenia zintegrowane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • księgowość »

  Fachowa i wykwalifikowana księgowa w firmie zapewnia grono korzyści dla przedsiębiorstwa i pozwala uniknąć wielu kłopotów. Nasze biuro hossa oferuje księgowość wysokich lotów dla wymagających klientów, a równocześnie w przystępnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą świadczonych usług przedstawionych na powyższej witrynie.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze Warszawa »

  Montrada to firma która instaluje terminale płatnicze.

  Posiadamy dobrą ofertę dla wszystkich branż.

  - Terminal płatniczy ICT 250
  - Terminal płatniczy IWL 250
  - Niski czynsz za terminal
  - Najniższe prowizje od transakcji

  Kontakt z firmą montrada


  Cennik terminale montrada


  Szybka instalacja dla dzielnic Warszawy:

  Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.  Terminale płatnicze montrada Warszawa, najlepsza oferta, niskie prowizje! Dzwoń 691 894 788 lub 535 894 787. Warszawa i cała Polska szybka instalacja.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka finansowa »

  Dziś umiejętność zarządzania własnymi finansami jest niesłychanie cenna. Banki upowszechniają szeroką gamę produktów, jaka powinna to uprzystępniać. Ale na tym rynku jest spora rywalizacja. Jak więc wybrać optymalny dla nas produkt ? Rozwiązaniem jest nasz portal finansowy. Prezentujemy Tobie pionierskie rozwiązanie, jakim jest nasza porównywarka finansowa. To dzięki niej wyłowisz najlepsze konto osobiste, kredyt hipoteczny czy także na przykład kartę kredytową. Żeby znaleźć najlepsze wiadomości nie musisz przebijać się przez wątpliwej jakości artykuły, które przecież mogą być też nierzetelne. U nas wszystko znajdziesz w formie przejrzystych tabelek. Nasza załoga dba o to, ażeby przedstawiane dane były bieżące i jednoznaczne. Nasza porównywarka finansowa to znakomite rozwiązanie, dzięki któremu także złożysz wniosek online. Chcesz założyć konto oszczędnościowe lub interesują Cię lokaty bankowe ? Obecnie nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby je założyć.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Świadczymy usługi wobec klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Oferuję kompleksową pomoc w sprawach: cywilnych, gospodarczych, spadkowych, podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, pracowniczych, a także egzekucyjnych. Zakres moich usług jest szeroki i dostosowany do potrzeb klientów oraz ich oczekiwań i obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych, odwołań od decyzji, sporządzanie projektów umów, dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków i innych zdarzeń oraz inne. Moją misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Oferuję fachową pomoc i doradztwo, a także kompleksową i profesjonalną opiekę nad prowadzonym przez klienta biznesem. Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość. Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • NewDataLabS - Ułatwiamy pracę z danymi! »

  Ułatwiamy pracę z danymi.

  Wdrażamy najlepsze na świecie (wg Gartner Group) oprogramowanie Business Intelligence - Tableau. Dzięki temu pomagamy Naszym Klientom Zobaczyć i Zrozumieć Dane. Analizy i raporty stają się proste, błyskawiczne i intuicyjne. Twoje dane zaczynają pracować dla Ciebie. Tableau ma wbudowanych około 40 sterowników do dowolnych źródeł danych - i w ciągu kilku minut może się z nimi zintegrować. Dzięki technologii VizSQL nie tylko wykonuje zaawansowane analizy nawet na olbrzymich zbiorach danych, ale też podpowiada najlepsze ich wizualizacje.

  Mamy kilkanaście lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence. Wdrożyliśmy wiele Hurtowni Danych oraz rozwiązań typu "in memory". W ciągu kilku dni pomożemy Ci opanować technologię Tableau. Ale przede wszystkim - dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci wypracować zupełnie nowe podejście do pracy z danymi w Firmie. KPI, One Page Reporting, czy Beyond Budgeting - to wszystko masz do dyspozycji, pracując z nami!

  Wejdź na www.newdatalabs.com!

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania w Toruniu na sprzedaż »

  Poszukujesz mieszkania albo domu na obszarze Inowrocławia, Bydgoszczy bądź Torunia? A może poszukujesz działki budowlanej? O ile tak - zapoznaj się z naszą propozycją. Setki ofert, jasne warunki współpracy oraz tysiące zadowolonych Klientów - współdziałanie z nami się opłaci. Oferta obejmuje zarówno oferty z rynku wtórnego jak a także od dewelopera. W ofercie znajdują się zarówno oferty sprzedażowe jak i zwiazane z wynajmem nieruchomości. Na domiar tego nasza oferta obejmuje tylko nieruchomości o uregulowanym statusie prawnym. Pomagamy zafundować sobie wszelkie formalności związane z kupnem a oprócz tego sprzedażą - gwarantujemy kompleksowe usługi. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą dostępnych mieszkań a oprócz tego domów na sprzedaż/wynajem. Z całą pewnością wspólnie znajdziemy nocleg Twoich marzeń bądź pomożemy sprzedać Ci nieruchomość w korzystnej cenie.

  Data dodania: 06 02 2016 · szczegóły wpisu »