Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Szkolenia Norma PRO

Szkolenia Norma PRO Na prezentowanej WWW postaramy się zaprezentować i jednocześnie zachęcić do wzięcia udziału oraz rekomendować wszystkim ekspertom, czy też pracownikom, którzy zajmują się wykonywaniem kosztorysów, nasz cykl szkoleń. Jeśli wydaje Ci się że o tworzeniu kosztorysów wiesz już wszystko,pewnie tak jest, ale my możemy Cie nauczyć jak sprawnie posługiwać się oprogramami dedykowanymi do kosztorysowania. Organizujemy 3 poziomy kursów w zależności od posiadanych umiejętności w tworzeniu kosztorysów w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.szkolenia-kosztorysowanie.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolenia-kosztorysowanie.pl:

Szkolenia Norma PRO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Imprezy dla firm »

  Jeśli masz swoją działalność, to koniecznie musisz zobaczyć co grupa Vteam ma do zaoferowania. Wykonujemy szczegółowe eventy tematyczne i specjalistyczne. Kooperujemy z ogromną ilością hoteli na terenie całej Polski, co pozwala nam dodatkowo zaplanować imprezy dla firm, które znacząco zwiększą efektywność pracy firmy a także jakość Twoich usług bądź produktów. Wielka ilość renomowanych firm skorzystała z dostępnych usług, a stopniowo zwiększająca się ilość odbiorców ukazuje, że imprezy dla firm, konferencje oraz wszelkiego rodzaju eventy stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Zobacz na portal www.Vteam.pl i już dzisiaj podejmij decyzję, która znacznie podniesie widoczność Twojej marki i pomoże Ci rozprostować skrzydła biznesu.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta obsługi i szkoleń BHP: woj. łódzkie »

  Oferta obsługi oraz szkoleń BHP skierowana przede wszystkim do firm i instytucji działających w województwie łódzkim. Ośrodek Kształcenia Zawodowego, "Andrzej Kalemba" gorąco zachęca do współpracy wszystkich przedsiębiorców którym zależy na wysokiej jakości szkoleń BHP będących przy tym bardzo przystępnymi cenowo. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzin strony z kontaktem >>

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe w tandemie |Szkolenia | Kursy | Skoki Tandemowe| SkyDive Club 3miasto »

  Skoki tandemowe wykonuje się z wysokości 4000m gdzie czas swobodnego spadania wynosi 50 sekund
  z prędkościa ok 200 km /h.Każdy skok może być filmowany i robione zdjęcia przez skoczka kamerzystę.
  Oferujemy konkurencyjne ceny skoków spadochronowych.
  Po otwarciu spadochronu na wysokości ok 1600m każdy pasażer ma możliwość sterowania spadochronem szybując na spadochronie aż do lądowania. Lądowanie wykonuje się na pupę delikatnym ślizgiem na trawie.

  Tandemowe skoki spadochronowe mogą wykonywać osoby niepełnosprawne.
  Jeśli chcesz wykonać skok w tandemie (z instruktorem) wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz: Indywidualne zamówienia proszę składać ok 10 dni wcześniej.
  Dzień przed terminem skoków ok godz. 18:00, po sprawdzeniu prognozy pogody potwierdzamy telefonicznie lub sms-em Państwa skoki.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Warszawa »

  W naszym centrum szkoleniowym zorganizujesz wszelkie wykłady lub kursy. Mamy świetnie zaopatrzone sale szkoleniowe o każdej wielkości. Wszystkie pomieszczenia posiadają nowoczesny sprzęt oraz połączenie z internetem. Doskonała lokalizacja i okazyjne stawki to tylko nieliczne z atutów naszego centrum. Oprócz udostępniania sal chcemy wspomnieć, iż agencje z całego kraju przeprowadzają u nas konferencje. Do naszej oferty wchodzi również wynajem pokoi spotkań czy coworking. Wypada podkreślić, iż wspomniane sale szkoleniowe posiadają klimatyzację. Oferowane przez nas pomieszczenia pomogą Ci zorganizować w sposób profesjonalny kursy na odpowiednim poziomie. Masę przedsiębiorstw skorzystało z naszej propozycji zatem przekonaj się osobiście. Miej na uwadze, że gwarantujemy imponujące sale za rozsądną stawkę.

  Data dodania: 04 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia Excel, Access »

  W kursie Excel nauczysz się w zależności od zaawansowania szkolenia. Skrótów klawiatury, formatowanie komórek, formatowanie warunkowe. Funkcje programu takie jak suma, max, średnia, jeżeli. Oprócz Excela na różnych poziomach zaawansowania, są kursy sprofilowane pod dane przedsiębiorstwo bądź dział takie jak logistyka, marketing czy sprzedaż.

  Program Access programem który daje możliwość tworzenia najlepszych baz danych. W tym programie będziemy robić operacje na polach i rekordach, indeksować, kreować formularze, używać kreatora kwerend i budować je. W Access podstawach, poznamy zagadnienia związane z edycją i tworzeniem bardziej rozbudowanych tabel. Nauczymy się także używać kwerend włącznie z kwerendami z zastosowaniem języka SQL. Szkolenia prowadzone są w grupach maksymalnie 10 uczestników.

  Data dodania: 09 07 2017 · szczegóły wpisu »