Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity

Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity CXSecurity świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa internetowego. Naszą domeną jest przede wszystkim audyt bezpieczeństwa, analiza po-włamaniowa aplikacji webowych. Audyt Bezpieczeństwa PHP, składa się z dwóch faz. Automatyzacja testowania czyli fuzzing, pozwala skutecznie zniwelować znaczącą ilość podatności. Ręczna analiza kodu przez doświadczonych testerów, pozwala wykryć bardziej złożone podatności. Profesjonalizm i doświadczenie przede wszystkim.

Szczegóły strony cxsecurity.com:

Podlinkuj stronę cxsecurity.com:

Audyt bezpieczeństwa, Analiza Powłamaniowa CXSecurity

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 205

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audyt Oprogramowania »

  LanCenter poza wieloma innymi rozwiązaniami zapewniającymi nam bezpieczeństwo sieci i infrastruktury IT, dostarcza kompleksowe narzędzia umożliwiające audyt oprogramowania. Moduły te, w łatwy sposób, umożliwią wykrycie i wyeliminowanie niechcianego, czy nielegalnego oprogramowania, kontrolowanie zmian w środowisku i oprogramowaniu, monitorowanie środowiska IT, oraz zachowanie tej wiedzy uporządkowanej. Audyt Informatyczny w LanCenter jest szybkie i wygodne, ale również wyjątkowo skuteczne. Wszystkie zadania można zautomatyzować. Ważne dla audytu oprogramowania są operacje na danych i systematyczne raportowanie, które w LanCenter, jak wszystkie operacje, są intuicyjnie proste.
  Innym ważnym rozwiązaniem jest LanCenter HelpDesk. Jest to proste i skuteczne narzędzie, zarówno dla użytkowników, jak i dla operatorów i administratorów Help Desku. Oparte na interfejsie WEB, daje kompletne możliwości, których wymaga efektywny Help Desk ? od dowolnego sposobu zgłaszania problemów, przez intuicyjne rejestrowanie zgłoszeń, kolejkowanie i przydzielanie zadań, bazę rozwiązań, po zaawansowany system raportowania. LanCenter NetMap (monitoring sieci) to zaawansowany system do monitorowania sieci

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Informatyczny »

  Audyt informatyczny to czasochłonne i kosztowne zadanie jakie stawiane jest przed każdą firmą wyposażoną w
  dużą ilość stanowisk komputerowych. Dzięki naszemu rozwiązaniu możemy przeprowadzić audyt oprogramowania i
  sprzętu w sposób szybki, łatwy, a przedewszystkim z jednego miejsca w firmie. Dzięki systemowi LanCenter
  zaoszczędzimy nasz cenny czas i pieniądze. Co więcej funkcjonalność naszego narzędzia nie ogranicza się
  tylko do audytu. LanCenter jest wyposażony w szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie siecią komputerową.
  Kilka modułów poprawiających bezpieczeństwo firmy, rozbudowane możliwości dotyczące monitorowania i rejestrowania
  czasu pracy użytkowników. Blokowanie niechcianych urządzeń, aplikacji, oraz stron internetowych. Multum narzędzi
  usprawniających codzienną pracę administratora (np. zdalny pulpit, zdalny instalator aplikacji i poprawek).
  Wszystkie te elementy znajdują się w jednym pakiecie.
  Firma PlikCenter zajmuje się także dystrybucją rozwiązań takich jak HelpDesk, PrintingCenter, oraz wiele innych.
  Zapraszamy do kontaktu z naszym dziełem marketingowym, oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasowanie Dysku, Kasowanie Dysków »

  Poufność danych - to domena każdej firmy, instytucji czy każdej osoby używającej z komputera czy urządzeń magazynujących dane. Oddając hardware komputerowy do utylizacji nierzadko nie wiemy iż firmy jakie wykonują taką usługę za "kilka złotych" w żaden sposób nie dbają o pewne kasowanie dysku twardego przez jego demagnetyzację. Dość często zapominamy o tym że na naszych nośnikach znajdują się bardzo ważne dane między innymi finansowe, autorskie (nagrania audio-video, dokumenty, korespondencja email, hasła) czy personalne. W przypadku utylizacji dysków twardych czy taśm magnetycznych nie jest dostateczne kasowanie danych za pomocą programu komputerowego, wskazane jest zainteresować się ich profesjonalnym unicestwieniem przez demagnetyzację. Nasza firma realizuje kasowanie danych oraz wykonuje utylizację nośników magnetycznych. Posiadamy bogate doświadczenie w tej specjalności. Usługi realizujemy za pomocą fachowego, certyfikowanego przyrządu, dzięki czemu możemy zapewnić wykonanie usługi na najwyższym poziomie.Wykonanie usługi kasowania danych polega na:- przyjeździe do firmy klienta,- demagnetyzacji nośników w obecności klienta,- usługa przeprowadzana jest w polu magnetycznym 9000 gussów za pomocą urządzenia INTIMUS9000,- wystawieniu certyfikatu zniszczenia danych

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt IT Warszawa »

  Wi-Tech zapewnia profesjonalną obsługę informatyczną dla średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic oraz w innych miastach Polski. Działamy na zasadzie stałych umów serwisowych jaki i jednorazowych zleceń.
  Nasze świadczenia informatyczne dopasowywane są do indywidualnych potrzeb kontrahentów.
  Oferta:
  ? Audyt oprogramowania i sprzętu
  ? Audyt zabezpieczeń IT
  ? Doradztwo w zakresie zakupu nowego sprzętu i oprogramowania
  ? Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  ? Likwidacja wirusów komputerowych oraz ochrona przed infekcjami
  ? Administracja serwerami (Exchange, Linux, Novell etc.)
  Nie czekaj ? zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • konsulting ubezpieczeniowy »

  Przedsiębiorstwo działa na Europejskim rynku od 1991 roku. Od lat związani jesteśmy z najogromniejszymi firmami działającymi na rynku Polskim m.in. z grupą Towarzystw Ubezpieczeniowych. Funkcjonujemy w branży IT, specjalizujemy się w planowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla firm, które podtrzymują się o współczesny rodzaj Clud Computing np. firmy IBM czy Microsoft. Nasze doświadczenie w tym obrębie pochwala coraz większe grono zadowolonych odbiorców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji dla swojej firmy. Nasze produkty oparte są o technologie Microsoft. Oferujemy pomoc w zakresie IT w integracji infrastruktury z działaniami biznesowymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z całością naszej oferty.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MMTech - drukarki laserowe ze skanerem »

  Firma MMTech dostarcza usługi związane ze środowiskiem IT. Jednym z najważniejszych celów naszej aktywności jest optymalizacja środowiska wydruku. Po przeprowadzeniu kompletnego audytu środowiska IT wprowadzimy zmiany, które pozwolą oszczędzić pieniądze i czas.

  Pomożemy Ci w wyborze najlepszego sprzętu biurowego: drukarki laserowe, skanery, laptopy, komputery. Nasza specjalność to drukarki laserowe. Dzięki naszej wiedzy o pracy tych urządzeń będą one funkcjonować należycie. Od tej chwili Twoja firma będzie pracować na urządzeniach związanych z profilem najczęściej wykonywanych prac. Dzięki takiemu podejściu zachowasz firmę od wytwarzania daremnych wydatków.

  Przeprowadzimy optymalizację wszystkich Twoich zasobów i urządzeń takich jak drukarki, urządzenia skanujące, laptopy, komputery, serwery. Oferujemy również serwis urządzeń jak i również materiały eksploatacyjne jak np. tonery. Zapewniamy wszechstronną usługę w ramach optymalizacji środowiska wydruku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prace biurowe są wydajne i maksymalnie optymalne.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »