Angielski Online


Reklama Google


Programy

Programy Szkodliwe wirusy, trojany i niezidentyfikowane złośliwe pliki to częsty koszmar posiadaczy komputerów osobistych. Ani jeden pecet nie może być pozbawiony ochrony jaką dają programy antywirusowe. Pliksy posiada aktualne antywirusy wprost od producenta. Ochrona komputera prywatnego przez bieżące antywirusy to podstawa. Złośliwe oprogramowanie, zwłaszcza na nowoczesnym Windowsie mogą nawet zablokować funkcjonowanie na urządzeniu. Serwis udostępnia aktualne wersje programów zapewniających ochronę przed atakami z wirtualnego świata.

Szczegóły strony www.pliksy.pl:

Podlinkuj stronę www.pliksy.pl:

Programy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 178

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konfiguracja serwera »

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu usługi naszych stosownie wykwalifikowanych fachowców, którzy podejmą się szeroko rozumianej obsługi serwerów. Administrator Linux to odpowiedzialne zajęcie, w związku z tym powinno się ją polecić osobom, dla których obojętnie jaka czynność będzie rozważnym krokiem w celu udoskonalenia jakości działania serwera.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź swoje ip »

  Adres ip to 32 bitowy adres oparty na protokole ip. Każdy PC podłączony do internetu ma jedyny w skali światowej numer. Adres zwykle to cztery liczby z zakresu 0-255 oddzielonych kropkami, np. 217.26.212.10. Wiele Polaków niestety nie zna swojego numeru ip. Można to nadrobić odwiedzając bardzo przydatną stronę http://myip.superplatyna.com/. Nie trzeba robić coś, żeby poznać dane o jakie nam chodzi. jaki jest mój ip jaki ip my ip address

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwer w chmurze »

  Internet to ogromnie ważne środowisko biznesowe. Dzięki niemu można docierać do milionów osób na całej kuli ziemskiej. Przesyłanie danych w ułamkach sekundy, pozwala na swobodną komunikację jak również wysyłanie informacji niezależnie od lokalizacji private cloud. Aczkolwiek utrzymanie tak istotnej w obecnych czasach łączności internetowej wymaga adekwatnej infrastruktury technologicznej jak również poprawnie stworzonych systemów. Jednym z nich jest centrum przetwarzania danych, które jest miejscem zaopatrzonym w stosowny sprzęt komputerowy, serwery, a także odpowiednio wykwalifikowany personel administrujący sieciami. Warto dodać, że centra gromadzenia oraz przetwarzania danych zaopatrzone są dodatkowo w profesjonalne systemy przeciwpożarowe oraz obłożone są wieloma zasadami mającymi zagwarantować bezpieczeństwo ? zarówno fizycznym sprzętom tam pracującym, jak również danym magazynowanym na serwerach. W dzisiejszych czasach popyt na data center wciąż wzrasta. Z coraz większej części usług korzystają już nie tylko silni gracze internetowi, ale również mniejsi przedsiębiorcy.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukowanie 3d, druk 3d, drukowanie trójwymiarowe, wydrukuj sobie prezent, reprap. »

  Własne wydruki 3d, wydrukuj sobie prezent w trójwymiarze, Drukowanie 3d służy do wykonywania fizycznych modeli na bazie projektów 3D otrzymanych w programach komputerowych typu CAD. Na podstawie projektu 3d program który współdziała z drukarką 3d dzieli model na warstwy, a drukarka 3d spaja materiał warstwa po warstwie według kolejnych poziomych. Druk 3d. Reprap.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerów przenośnych z Krakowa »


  serwis laptopów kraków to optymalny wybór, w przypadku gdy mamy niesprawnego laptopa.
  Jeśli nasz notebook jest niesprawny, możemy oddać go do serwisu laptopów kraków i w razie reparacji nie ponosimy kosztów za diagnostykę przyczyny. Nie trzeba także martwić się o media zgromadzone na dysku twardym laptopa - serwis może zgrać je za nas przed przystąpieniem do naprawy.
  Ceny są nadzwyczaj atrakcyjne - na przykład za regenerację laptopa (czyszczenie wentylatorów, wymiana past przewodzących ciepło, czyszczenie sprężonym powietrzem) zapłacimy około 100zł. Jeżeli interesuje nas stała współpraca, np. mamy średnią firmę, przy stałej umowie możemy być mile zaskoczeni - aż 15% rabatu na większość z usług.
  Jeśli nasz laptop nie zachowuje się jak należy - Serwis laptopów Kraków coś poradzi. Niewysokie koszty, kompetencje i terminowość naprawy to zaledwie niektóre z zalet tego serwisu laptopów.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gry online www »

  Na tej oto stronie zagrasz w giery takie jak: strzelanki, shootery, gry platformowe, skradanki, MMORPG, jRPG, MUD, taktyczne, 4x, edukacyjne, logiczne, hazardowe. W naszej bazie danych posiadamy około 7 tys. gierek znajdujących się w 16 działach. Mamy nadzieję, że każdy odnajdzie u nas coś dla siebie. W stu procentach wspieramy wszystkie przeglądarki. Przygotuj się na tygodnie dobrej rozrywki dzięki stronie www.kraina-gierek.pl z super grami w sieci. gry dla dziewczynek gry darmo darmowe gry www

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »