Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Psycholog Gorzów

Psycholog Gorzów Witamy na stronie internetowej Psycho Komfort. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Biofeedback Gorzów. Studia skończyłam w szkole w Sopocie. Zdobyłam również tytuł I i II stopnia w terapii Biofeedback EEG. Moją misją jest służenie ludziom pomocą i to, żeby każda osoba, która się do mnie zwraca nowoczesną psychologie jaką u mnie zasta. Psycholog Gorzów. Obecnie w każdej dziedzinie życia, dopada nas stres. Rywalizacja sportowa, prowadzenie biznesu czy też wychowywanie dzieci to jedne z najbardziej stresogennych płaszczyzn, dlatego też są one moją pasją i zakresem doskonalenia. Dzięki wizytom u mnie pozbędziesz się stanów lękowych, zaburzeń snu czy również uwagi czy koncentracji. Psycholog sportu Gorzów. Wykorzystując metodę Biofeedback pomogę Tobie obowiązki ? poczujesz kontrolę nad życiem jak nigdy wcześniej.

Szczegóły strony www.psychokomfort.pl:

Podlinkuj stronę www.psychokomfort.pl:

Psycholog Gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 239

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terapia Pedagogiczna Lublin »

  ilość rodziców w obecnych czasach obserwuje nasilające się kłopoty wychowawcze a także zaburzenia psychologiczne dotyczące ich pociech. Niezwykle regularnie zastanawiają się oni co mogło je doprowadzić i jak pomóc swoim dzieciom. Często jednak brak poprawnej wiedzy i praktyki w tej sferze przyczynia się najczęściej do sytuacji absolutnie odmiennej ? do postępu wymienionych problemów. W tym przypadku absolutnie poprawnym rozwiązaniem jest indywidualna terapia pedagogiczna. Jako dyplomowany socjoterapeuta Lublin w sposób kompetentny i efektywny chętnie pomogę pociechom a także ich rodzicom w takich problemach jak: dysleksja Lublin, dysortografia, dyskalkulia i wiele innych. Strategie za wsparciem których pracuję to m.in. kinezjologia edukacyjna Dennisona, muzykoterapia, arteterapia, drama jak również inne.
  Bardzo serdecznie zachęcam do odwiedzin ? Gabinet Terapeutyczny Lublin to miejsce utworzone specjalnie dla Ciebie. Dostaniesz w nim fachową i zawodową pomoc.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fobia społeczna »

  Zapraszam wszystkich cierpiących na dolegliwości zaburzeń psychicznych. Portal ten poświęcony jest przede wszystkim osobom, które izolują się od relacji ze światem zewnętrznym, są one bardzo małomówne, czują się dziwnie i są zakompleksione różnymi okolicznościami, które przytrafiają im się w realiach codziennego życia. Na tym portalu dzielimy się swym doświadczeniem w pomaganiu osobom z lękiem. Dzięki temu i podpowiedziom tutaj ujętym skutecznie dobrniesz do środka powikłań swojej psychiki. Pamiętaj, że nerwicę można skutecznie leczyć rozlicznymi dostępnymi metodami. Wiele z nich wyszukasz na naszej ogólnokrajowej witrynie poświęconej w całości poszkodowanym przez chorobę.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady lekarskie, opisy chorób, portal medyczny dla Ciebie »

  Jakie danie jest najbardziej potrzebnym posiłkiem w ciągu doby? Jaki wpływ ma sport na nasze zdrowie? Czy każdy pieprzyk może być czerniakiem? Na jakich zasadach się odżywiać i jaki prowadzić styl życia żeby zmniejszyć możliwość dla takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca? Na te jak również na wiele różnych pytań znajdziesz odpowiedzi w powyższym portalu medycznym. Wszelkiej maści porady lekarskie oraz sposoby radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi chorobami oraz wartościowe informacje związane z urodą czy zdrowym odżywianiem. Niniejszy portal medyczny jest projektem edukacyjnym a baza porad oraz treści w nim zawartych jest często poszerzana o coraz to nowsze porady medyczne jak również różne treści związane z medycyną osób dorosłych oraz dzieci. Z pewnością warto poszerzać naszą wiedzę ze zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem związaną, gdyż pozwala to często zaoszczędzić sporo czasu oraz niepotrzebnych nerwów. Często może nam się zdarzyć, że chcemy zasięgnąć informacji, które nas interesują z różnych dziedzin medycyny tj. pediatrii, ginekologii, dermatologii albo po prostu chcielibyśmy poznać jakie wartości odżywcze oraz jaka ilość w diecie którą stosujemy jest najbardziej optymalna, dobrym nawykiem jest w tedy na chwilę przed wybraniem się do lekarza najpierw odwiedzić źródła internetowe.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia jąkania »

  Niejeden z nas posiada różnorakie dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Nieraz są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy problemów powinno się zaliczyć jąkanie. Jest to ułomność, która wiadomo stanowi duży dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można wprawdzie skutecznie stawać w szranki. Nasza firma zajmuje się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale i sprawdzone metody pozwalają osiągnąć oczekiwany sukces osobom systematycznym oraz które w zasadzie chcą zwalczyć ten sprawa. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić na nowo. Nasza kuracja skierowana jest zarówno do dzieci jak a także osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami nie ulega wątpliwości zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 16 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Masaż- Szczytno »

  Interesuje Ciebie masaż klasyczny zdrowotny albo może relaksacyjny? Zapewniamy fachowe usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, pogłębianie kompetencji przez kursy i wieloletnią pracę. Jeżeli tak – perfekcyjnie trafiłeś! Naszą misją jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego propozycja została skrojona zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niezapomniane doznania, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała jest nam doskonale znana a oprócz tego przy zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie podołać Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy rozluźnienie i również odprężenie nie tylko dla ciała lecz również łagodzenie umysłu. Zapraszamy serdecznie do wypróbowania naszych usług – naprawdę warto! Więcej kluczowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie www.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Szczecin »

  Centrum Terapii Uzależnień w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc przy wyjściu z uzależnienia. Pomożemy Państwu wyjść z uzależnienia od hazardu, narkomanii, alkoholizmu, lekomanii, seksoholizmu, uzależnienia od gier i Internetu oraz uzależnienia od dopalaczy. Z naszą pomocą, walka z uzależnieniem będzie dużo łatwiejsza. Możemy zaproponować Pacjentom wzięcie udziału w rozbudowanych formach terapeutycznych, takich jak: terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia dzienna i terapia rodzinna. Ponadto warsztaty, coaching, konsultacje i grupy wparcia. Wszystkie z wymienionych usług prowadzi wykwalifikowany i doświadczony personel terapeutyczny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Służymy pomocą. Będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »