Angielski Online


Reklama Google


Psycholog Gorzów

Psycholog Gorzów Witamy na stronie internetowej Psycho Komfort. Nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Biofeedback Gorzów. Studia skończyłam w szkole w Sopocie. Zdobyłam również tytuł I i II stopnia w terapii Biofeedback EEG. Moją misją jest służenie ludziom pomocą i to, żeby każda osoba, która się do mnie zwraca nowoczesną psychologie jaką u mnie zasta. Psycholog Gorzów. Obecnie w każdej dziedzinie życia, dopada nas stres. Rywalizacja sportowa, prowadzenie biznesu czy też wychowywanie dzieci to jedne z najbardziej stresogennych płaszczyzn, dlatego też są one moją pasją i zakresem doskonalenia. Dzięki wizytom u mnie pozbędziesz się stanów lękowych, zaburzeń snu czy również uwagi czy koncentracji. Psycholog sportu Gorzów. Wykorzystując metodę Biofeedback pomogę Tobie obowiązki ? poczujesz kontrolę nad życiem jak nigdy wcześniej.

Szczegóły strony www.psychokomfort.pl:

Podlinkuj stronę www.psychokomfort.pl:

Psycholog Gorzów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 246

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Lublin »

  W prawie każdym małżeństwie - nawet w najwybitniej dogadującym się pojawiają się radośniejsze oraz gorsze chwile. Szkopuł pojawia się w chwili, gdy te ostatnie zaczynają doniośle i zbyt często panować. W takim czasie korzystna staje się terapia małżeńska Lublin. Jej podstawowym zadaniem staje się pomoc w poznaniu emocji decydujących o nieporozumieniach oraz prowadzących do małżeńskiego kryzysu. Na pokrewnej zasadzie działa profesjonalna psychoterapia Lublin. Osobną rzeczą jest wybór takiego praktyka, jak chociażby psycholog Lublin, który pomaga rozwikłać dylematy tak jak z przeszłości, jak i chwili obecnej.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja domowa dzieci bobath Wroclaw Sycow Oleśnica. »

  Strona prezentuje zagadnienia na temat rehabilitacji dzieci za pomocą metody Bobath. Dyplomowana terapeutka zaprasza do konsultacji i kierowania pytań. Metoda ta jest uznana na świecie, nowoczesna i odpowiednia dla rehabilitacji dzieci bobath wrocław. Dla każdego malucha dobierany jest indywidualny tok terapii, który poparty jest oczywiście dobrą znajomością etapów zdrowego rozwoju ruchowego dziecka. Prawidłowe ćwiczenia to wyzwalanie ruchów w formie jak najbardziej zbliżonej do prawidłowych poprzez wspomaganie i prowadzenie ruchu z punktów kluczowych, czyli miejsc kontroli ruchu. Wykorzystywanie i utrwalanie zdobytych umiejętności ruchowych w normalnych czynnościach. Dobrze zapoznać się z tą metodą rehabilitacji albowiem może ona być trafną dla szybkiej terapii dziecka.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady lekarskie, opisy chorób, portal medyczny dla Ciebie »

  Jakie danie jest najbardziej potrzebnym posiłkiem w ciągu doby? Jaki wpływ ma sport na nasze zdrowie? Czy każdy pieprzyk może być czerniakiem? Na jakich zasadach się odżywiać i jaki prowadzić styl życia żeby zmniejszyć możliwość dla takich chorób jak zawał serca czy miażdżyca? Na te jak również na wiele różnych pytań znajdziesz odpowiedzi w powyższym portalu medycznym. Wszelkiej maści porady lekarskie oraz sposoby radzenia sobie zarówno z tymi poważniejszymi jak i z tymi drobnymi chorobami oraz wartościowe informacje związane z urodą czy zdrowym odżywianiem. Niniejszy portal medyczny jest projektem edukacyjnym a baza porad oraz treści w nim zawartych jest często poszerzana o coraz to nowsze porady medyczne jak również różne treści związane z medycyną osób dorosłych oraz dzieci. Z pewnością warto poszerzać naszą wiedzę ze zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem związaną, gdyż pozwala to często zaoszczędzić sporo czasu oraz niepotrzebnych nerwów. Często może nam się zdarzyć, że chcemy zasięgnąć informacji, które nas interesują z różnych dziedzin medycyny tj. pediatrii, ginekologii, dermatologii albo po prostu chcielibyśmy poznać jakie wartości odżywcze oraz jaka ilość w diecie którą stosujemy jest najbardziej optymalna, dobrym nawykiem jest w tedy na chwilę przed wybraniem się do lekarza najpierw odwiedzić źródła internetowe.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia jąkania »

  Niejeden z nas posiada różnorakie dysfunkcje, które utrudniają nam życie. Nieraz są to wady widoczne na pierwszy rzut oka, lecz bywają również takie - których nie wychwycisz gołym okiem. Do drugiej grupy problemów powinno się zaliczyć jąkanie. Jest to ułomność, która wiadomo stanowi duży dyskomfort dla osób tym problemem dotkniętych. Z tą przypadłością można wprawdzie skutecznie stawać w szranki. Nasza firma zajmuje się pomaganiem osobom, które borykają się z jąkaniem. Innowacyjne ale i sprawdzone metody pozwalają osiągnąć oczekiwany sukces osobom systematycznym oraz które w zasadzie chcą zwalczyć ten sprawa. Nasza firma najprościej mówiąc uczy mówić na nowo. Nasza kuracja skierowana jest zarówno do dzieci jak a także osób dorosłych (u których inne metody nie odniosły oczekiwanego rezultatu). Z nami nie ulega wątpliwości zwalczysz ten problem!

  Data dodania: 16 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • neurologopeda dziecięcy »

  W naszym gabinecie realizujemy wysokiej jakości elektrostymulację podniebienia. Jest to jeden z bardzo ważnych zabiegów logopedycznych o skutecznym działaniu leczniczym. Potrafi on zwalczyć dużo dolegliwości - m. in. opóźniony rozwój mowy oraz zaburzenia dyslaliczne - dlatego chcemy polecić go wielu swoim pacjentom. Dzięki niemu ogromna ilość osób odzyskała już swoje poprzednie zdrowie. U nas neurologopeda potrafi złapać dobry kontakt z każdym pacjentem. Na sposób błyskawiczny a także jednocześnie bardzo dokładny wykonuje cały zabieg, który trwa zwykle piętnaście minut. Stosowana przez nas metoda jest zupełnie bezbolesna, dlatego nie należy się jej w żadnym stopniu obawiać. Wszystkie zabiegi realizujemy zresztą przy pomocy perfekcyjnych i również bardzo nowoczesnych aparatów do elektroterapii, które wspólnie z nami dbają o pacjentów.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Mandala - ośrodek leczenia uzależnień »

  Klinika Mandala znajdująca się w Jordanowie Śląskim to prywatna placówka leczenia uzależnień. W skład kliniki wchodzi zamknięty ośrodek leczenia odwykowego, oraz profesjonalna poradnia przeznaczona dla osób borykających się z nałogami : alkohol, narkotyki, a nawet hazard. Klinika stosuje sprawdzone programy terapeutyczne, leczenie zaburzeń, a także detoks stosownie do potrzeb pacjentów. Obsługa ośrodka składa się jedynie z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zespół personelu ośrodka to lekarz psychiatra, psychoterapeuta, psycholog, pedagog, wykwalifikowane pielęgniarki, dietetyk oraz fizjoterapeuta. Czy wiesz, że jedynie fachowa, pod okiem lekarzy terapia w leczeniu uzależnień to najlepsza forma pomocy osobie uzależnionej. W zależności od rodzaju uzależnienia i stopnia jego zaawansowania w stosunku do uzależnionego stosuje się odmienne rodzaje terapii, dobierając leczenie tak, aby osiągnęło to jak najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie. W prywatnym ośrodku leczenia uzależnień Mandala z Jordanowa Śląskiego terapia stanowi główną oś działań związanych ze świadczeniem pomocy pacjentom. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie aby kompleksowo odpowiadać na jego potrzeby.

  Data dodania: 14 07 2018 · szczegóły wpisu »