Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


kurs kadry i płace Wrocław

kurs kadry i płace Wrocław Dlaczego nasze kursy? Dajemy gratisowe, miesięczne konsultacje po ukończeniu kursu z aspektu programu szkolenia.Szkolenie organizowany jest przez głównych księgowych, pracujących w zawodzie co najmniej od 20 lat. Posiadamy salę treningową, wyposażoną w innowacyjny sprzęt dydaktyczny. Każdy kursant pracuje pojedynczo. Najistotniejsza jest praktyka – połowa czasu trwania kursu to zajęcia polegające na pracy z programem kadrowo-płacowym R2Płatnik oraz programem Płatnik wykorzystywanym do rozliczeń z ZUS. Teoria : podstawowe zagadnienia z zakresu prawa pracy,przepisy wstępne Kodeksu Pracy, – podstawowe przepisy prawa pracy, – równe traktowanie w zatrudnieniu, – nadzór i kontrola przestrzegania prawa pracy, – stosunek pracy-akta osobowe, – stosunek pracy-umowa o pracę, – dokumenty związane z zatrudnieniem pracownika, – prowadzenie akt osobowych pracownika, PRAKTYKA Program R2, PRAKTYKA Program R2Płatnik: – założenie firmy, omówienie wstępne programu – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę wspólnie – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę samodzielnie – Ćwiczenia z zakresu przeliczania płacy brutto na netto – wprowadzanie nowych pracowników z uwzględnieniem wystawionych świadectw pracy, – sporządzenie listy płac dla pracowników,

Szczegóły strony szkoleniakadryplace.pl:

Podlinkuj stronę szkoleniakadryplace.pl:

kurs kadry i płace Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dzianiny »

  Szukasz wykonawcy dzianiny? Korzystaj z pomocy przedstawionej strony, która to ułatwi tobie kontakt z tego typu wykonawcą jakim jest producent dzianin łódź. Ma on we własnej ofercie przeróżne dzianiny łódź, które to mają okazję być wykorzystane do przeróżnych celów. Dziewiarnia łódź pozwoli już każdemu kto jest zaciekawiony takimi produktami jak dzianina na właściwy ich dobór. Dzięki prezentowanej stronie wirtualnej masz już możliwość prędkiego nawiązania kontaktu z tego typu producentem, jaki to proponuje wam już całkowicie tańsze zakupy. Prezentowana strona online jest dla każdego zaciekawionego oferowana przez całą dobę i faktycznie należy z niej korzystać jeżeli tylko jesteśmy zaciekawieni tego typu towarami.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dj na wesela »

  Szukasz dj wodzirej wesele? Świetnie trafiłeś - nasza strona internetowa ma już przyszykowaną dla klientów ofertę większości dj na wesele. Dj weselny, lub także dj na wesela to tylko jedne z propozycji jakie odszukasz na przedstawionej stronie. Jeśli poszukujesz właściwego dj wesele na pewno dzięki stronie odnajdziesz już dobrego dj, jaki to może właściwie poprowadzić nasze wesele. Taki wodzirej jest idealnie naszykowany do własnej pracy i potrafi także spełniać nasze zupełnie nieoczekiwane żądania. Najczęściej tego typu dj wybiera tylko znane przeboje aby każdy uczestnik tego typu zabawy mógł się doskonale bawić. Przedstawiona strona www ułatwi tobie nawiązanie kontaktu z tego typu dj, byś mógł uzgodnić z nim warunki.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Lublin »

  Podczas wyboru polisy ubezpieczeniowej w wielu przypadkach przychodzi nam na myśl, czy polisa, którą chcemy nabyć jest nam koniecznie potrzebna? Kluczowym powodem tego typu pytań, jest kwestia kosztów połączonych z nabyciem takiego ubezpieczenia, gdyż nadal są to dość spore pieniądze. Jednakże firmy ubezpieczeniowe starają się podołać oczekiwaniom odbiorców i przygotowują oferty aby były rzecz jasna przyciągające a także wiarygodne dla przeciętnego klienta, mimo to wciąż jest to wydatek, na jaki nie wielu ma możliwości sobie pozwolić.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia.SJS.pl »

  W trakcie globalnego kryzysu gospodarczego oszczędzanie ropy dla wielu spośród nas jest koniecznością. Jednak nie każdy rodzi się z zdolnością kierowania samochodem w sposób korzystny dla naszych finansów nazywaną Eko driving. Całe szczęście dziś nie brakuje w Rzeczypospolitej Polskiej szkół jazdy, które organizują dla chętnych specjalne szkolenia. SJS to świetna placówka, która cieszy się wielkim poważaniem pośród klientów. Na witrynie internetowej szkolenia.sjs.pl można zapoznać się z ich pełną ofertą. Niezwykle ciekawie prezentują się nowatorskie szkolenia motocyklowe. Wiedza wyniesiona z powyższych cyklów treningowych na zawalonych polskich drogach jest na wagę złota w sytuacji ewentualnych zagrożeń na nas czekających. Zresztą każda minuta spędzona za kierownicą pozwala nam zdobywać bezcenne doświadczenie, jakiego nie da się kupić za żadne pieniądze.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Krakowie »

  Szukając kancelarii prawnej można skorzystać z naszej oferty, która jest warta polecenia. Dlaczego? Gdyż energiczny adwokat to kanwa korzystnego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A nieraz nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak sporo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują konsultacje prawne, pisanie pozwów, jak również reprezentowanie kontrahenta w sądzie, jeżeli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają okoliczności. Można odnaleźć nas po wielu popularnych frazach typu rozwód kraków oraz zbliżonych. Warto skorzystać z naszej oferty i pozostać pewnym, że sprawy zostaną załatwione efektywnie, a nasz klient będzie mógł spać spokojnie. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • klimatyzacja precyzyjna »

  Najlepsze chłodzenie sprzętu komputerowego odgrywa bardzo kluczową rolę lecz i w firmach IT. Aby nie narazić sprzętu na mniejsze albo większe awarie pożądane byłoby jak najszybciej postawić na klimatyzację precyzyjną, która wyróżnia się dużą niezawodnością. Nasza firma zajmuje się nie tyle dystrybucją systemów klimatyzacji precyzyjnej, lecz również ich projektowaniem, montażem a oprócz tego serwisowaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy personalnie z bardzo ogromnym zaangażowaniem, z tej przyczyny udało nam się wypracować solidną pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów. Sprawna oraz niezawodna klimatyzacja precyzyjna odgrywa dość kluczową rolę, z tej przyczyny nie wskazane jest na niej oszczędzać. Dosłownie mała niepoprawne funkcjonowanie sprzętu informatycznego, może wygenerować bardzo duże straty finansowe i również wizerunkowe. Dzięki klimatyzacji precyzyjnej nie będą musieli Państwo martwić się za bardzo niską lub wysoką temperaturą.

  Data dodania: 25 04 2020 · szczegóły wpisu »