Angielski Online


Reklama Google


Odzyskiwanie długów

Odzyskiwanie długów Kancelaria Prawna Pactum jako zespół doświadczonych prawników i radców prawnych, zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem roszczeń finansowych. Dzięki współpracy z kancelarią nasi Klienci otrzymają konieczne wsparcie merytoryczne niezbędne w procesie odzyskiwania długów.

Spektrum działań kancelarii stanowi zarówno prewencja w zakresie konieczności późniejszego odzyskiwania długów, optymalizacja procesu windykacji wewnętrznej Klienta jak i obsługa wierzytelności w postaci windykacji "miękkiej", postępowania Sądowego oraz współpracy z komornikiem w prowadzonej egzekucji.

W pierwszej kolejności pomagamy naszym Klientom w organizowaniu wewnętrznych procedur postępowań, szkoleń dla pracowników, oraz udostępniamy wiedzę merytoryczną Kancelarii dla osób obsługujących procesy odzyskiwania długów w Państwa firmie.

Szczegóły strony www.pactum.net.pl:

Podlinkuj stronę www.pactum.net.pl:

Odzyskiwanie długów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 344

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skuteczne porady prawne Częstochowa »

  Mamy także praktykę w obsłudze osób z kapitałem zagranicznym. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, osoby gopsodarcze, spółki i korporacje. Jedna z najistotniejszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym a także obrotem i stanem prawnym nieruchomości. Jeśli potrzebujesz obsługi w innym języku, na przykład niemickim czy też angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Sprawdź informacje o nas na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pewne odszkodowanie komunikacyjne wyłącznie z Vivendum! »

  Zostałeś poszkodowany w komunikacji miejskiej ? Dalekobieżnej ? Nie daj się oszukać i skontaktuj się z Kancelarią Prawną Vivendum, która odzyska dla Ciebie pieniądze z odszkodowania, które w pełni Ci się należy! Nie zwlekaj, nie czekaj na cud, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę w celu omówienia warunków współpracy. Gwarantujemy kompleksową obsługę i bardzo konkurencyjne ceny. Działamy na rynku od wielu lat, skutecznie pomagając naszym zadowolonym klientom gdy walczą o odszkodowanie. Jesteśmy profesjonalistami z rzetelnym podejściem do sprawy. Klient i jego zadowolenie jest dla nas priorytetem naszej działalności. Wypadki w komunikacji zdarzają się codziennie, jednak nie codziennie są one wystarczająco rekompensowane przez ubezpieczycieli. Z nami odszkodowanie komunikacyjne to nie problem. Odzyskamy Twoje pieniądze sprawnie i bezpiecznie. Znowu będziesz mógł bez obaw wsiąść do środków masowego transportu bez nieprzyjemnych wspomnień z przeszłości. Gwarantujemy Ci to! Zaufaj nam już teraz!

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiza do Australii »

  Najważniejsza działalność prowadzonej przez nas firmy to wszelkiego rodzaju załatwianie wiz. Ciągle jest niemało państw do jakich nie będziemy mieli możliwości dostać się bez wizy. Firma Serwis Konsularny oferuje usługi, dzięki którym cały świat będzie przed nami stał otworem. Możemy być pewni, że wszelakie formalności zostaną załatwione w profesjonalny sposób. Oddajemy w Państwa ręce zaawansowaną wyszukiwarkę, którą znaleźć można na naszej stronie bardzo precyzyjnie pokaże nam definitywnie wszystkie koszty, warunki i wymogi prawne które trzeba spełnić, aby bezproblemowo wyjechać do interesującego nas kraju. Firma zajmuje się także doradztwem konsularnym i wszelaką oprawą logistyczną wyjazdu. Pewne jest to, że wiza do Australii albo ZEA zostanie wysłana do Państwa, w możliwie jak najszybszym terminie.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat jaworzno »

  Szukasz porady prawnej? Dzięki naszej stronie wirtualnej masz okazję korzystania ze wsparcia kancelarii prawnej, w której możesz uzyskać porady prawne wirtualne. Radca prawny Oświęcim pomoże wam w wielu sprawach prawnych, które to sami nie potrafimy rozwiązać. Adwokat jaworzno na pewno wie jak pomóc wam w rozstrzyganiu sporów sadowych, bądź również w sprawach rozwodowych. Radca prawny Olkusz ma możliwość wam zagwarantować pomoc prawną dla twojej firmy, jeżeli szukamy pomocy w trakcie spisywania lub także sprawdzenia twoich umów z kontrahentami. Jeżeli jesteś zaciekawiony pomocą takiej kancelarii posiadasz już okazję nawiązania z nią kontaktu za pomocą strony wirtualnej.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Dokumenty prawne są częścią najważniejszej sekcji portalu prawnego e-prawnik.pl. Osoby korzystające z wiadomości portalu e-prawnik.pl znajdą na nim wszelkie kodeksy prawne, świeże dzienniki ustaw, obecne przepisy Unii Europejskiej, aktualne treści Konstytucji, planowane projekty uchwał oraz nowelizacji. Wszystkie akty prawne, kodeksy i zmiany w przepisach są aktualizowane na bieżąco.

  E-prawnik.pl prowadzi również dział z wzorami dokumentów przydatnych w biznesie i w życiu codziennym.

  Dzięki pośrednictwu strony można wejść w posiadanie wzorów umów oraz pism, pozwów sądowych, gotowych do wydruku formularzy PIT. Naturalnie ściągnięcie tych dokumentów jest płatne. Opcja pakietów, pozwala na znaczne obniżeni jednostkowej ceny pobieranych pism. Możliwe jest płacenie za pakiety sms'ami oraz przelewami bankowymi i poprzez PayPall.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstytucja RP »

  E-prawnik.pl udostępnił bezpłatną możliwość wydruku obowiązującej obecnie Ustawy Zasadniczej czyli Konstytucji RP. Dokument konstytucji jest gotowy do ściągnięcia oraz wydruku, można ją również znaleźć w dziale "konstytucja" w sekcji ?Dokumenty? serwisu prawnego e-prawnik.pl. Osoby zainteresowane wcześniejszymi czyli historycznymi już wersjami konstytucji, dzięki uprzejmości portalu e-prawnik.pl mogą liczyć na wgląd w te dokumenty. Możliwa jest do przeglądnięcia między innymi Konstytucja 3 Maja1921 czy Konstytucja marcowa i nie tylko. Dostęp do treści mają wszyscy za darmo. Także niezalogowani użytkownicy mogą liczyć na obejrzenie, pobranie i wydruk dokumentu. Ponadto portal zajmuje się profesjonalnym doradztwem prawnym uraz udostępnianiem za darmo dokumentów i aktów prawnych.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »