Angielski Online


Reklama Google


Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

Szczegóły strony www.kniec.com:

Podlinkuj stronę www.kniec.com:

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 344

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiza do Australii »

  Najważniejsza działalność prowadzonej przez nas firmy to wszelkiego rodzaju załatwianie wiz. Ciągle jest niemało państw do jakich nie będziemy mieli możliwości dostać się bez wizy. Firma Serwis Konsularny oferuje usługi, dzięki którym cały świat będzie przed nami stał otworem. Możemy być pewni, że wszelakie formalności zostaną załatwione w profesjonalny sposób. Oddajemy w Państwa ręce zaawansowaną wyszukiwarkę, którą znaleźć można na naszej stronie bardzo precyzyjnie pokaże nam definitywnie wszystkie koszty, warunki i wymogi prawne które trzeba spełnić, aby bezproblemowo wyjechać do interesującego nas kraju. Firma zajmuje się także doradztwem konsularnym i wszelaką oprawą logistyczną wyjazdu. Pewne jest to, że wiza do Australii albo ZEA zostanie wysłana do Państwa, w możliwie jak najszybszym terminie.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Koszalin »

  W naszej kancelarii z dużą praktyką i wykwalifikowani prawnicy użyczą Państwu wszelkich danych dotyczących wymaganych dokumentów, podatków i opłat prawniczych czy terminów czynności. Jeśli zachodzić będzie taki wymóg, to sporządzimy tudzież zatwierdzimy następujące dokumenty: spadkowe, duplikaty, wypisy i wyciągi, akty notarialne i te weryfikujące zbycie lub kupno własności oraz pozostałych dóbr materialnych. Możemy też starannie zabezpieczać i przechowywać ważne dokumenty Klienta. Wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny by uniknąć sytuacji, gdy brakuje niektórych dokumentów - podpowiadamy, że potrzebne podczas czynności prawnych dokumenty należy przedkładać w oryginale. Nieodzowny jest także dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Państwa tożsamość. Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie - tu pozyskają Państwo potrzebną pomoc.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Dokumenty prawne są częścią najważniejszej sekcji portalu prawnego e-prawnik.pl. Osoby korzystające z wiadomości portalu e-prawnik.pl znajdą na nim wszelkie kodeksy prawne, świeże dzienniki ustaw, obecne przepisy Unii Europejskiej, aktualne treści Konstytucji, planowane projekty uchwał oraz nowelizacji. Wszystkie akty prawne, kodeksy i zmiany w przepisach są aktualizowane na bieżąco.

  E-prawnik.pl prowadzi również dział z wzorami dokumentów przydatnych w biznesie i w życiu codziennym.

  Dzięki pośrednictwu strony można wejść w posiadanie wzorów umów oraz pism, pozwów sądowych, gotowych do wydruku formularzy PIT. Naturalnie ściągnięcie tych dokumentów jest płatne. Opcja pakietów, pozwala na znaczne obniżeni jednostkowej ceny pobieranych pism. Możliwe jest płacenie za pakiety sms'ami oraz przelewami bankowymi i poprzez PayPall.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kancelarie prawne Bydgoszcz »

  Kancelaria Pro-Lex Bydgoszcz funkcjonuje od 1996 roku. Dzięki niemałemu doświadczeniu zatrudnionych radców prawnych, biuro oferuje firmom oraz klientom indywidualnym mnóstwo dobrej jakości usług prawnych, w skład których wchodzą porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, i również rejestracja działalności gospodarczej. Radca prawny z Kancelarii Pro-Lex zajmie się także sporządzaniem pism przedprocesowych a oprócz tego procesowych oraz będzie fachowo reprezentował swoich klientów przed sądem. Specjalnością Kancelarii Prawnej jest prawo rodzinne, cywilne i również prawo pracy. Ochoczo udziela także pomocy prawnej w zakresie prawa handlowego, administracyjnego a także upadłościowego. Wykwalifikowani specjaliści wszystkie powierzone sprawy traktują priorytetowo a także dążą do ich satysfakcjonującego zakończenia dla klienta.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online »

  Kancelaria radcy prawnego świadczy usługi prawne online, umożliwiając otrzymanie pomocy prawnej przez internet. Dostęp do usług prawnych online jest możliwy bez względu na miejsce zamieszkania. Porady prawne online to alternatywa dla tradycyjnego sposobu udzielania wsparcia prawnego. Kancelaria radcy prawnego świadczy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. W zakresie usług jest m. in sporządzanie porad i opinii prawnych, analiza każdego typu umów oraz przygotowywanie pism procesowych. Kancelaria podejmuje się również reprezentacji klienta w sporach sądowych. Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców i firm. W celu otrzymania porady prawnej wystarczy wysłać email lub skorzystać z prostego formularza zamieszczonego na stronie - nie ma konieczności osobistego i bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Wszystkie porady sporządza radca prawny.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy na Cyprze »

  Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

  Data dodania: 25 10 2021 · szczegóły wpisu »