Angielski Online


Reklama Google


Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

Szczegóły strony www.kniec.com:

Podlinkuj stronę www.kniec.com:

Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 345

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Nigdy nie wiesz w którym momencie Twojego życia niezbędna okazać może się pomoc prawna doświadczonego prawnika. Aby być w pełni zabezpieczonym przed każdym problemem prawnym powinieneś zapoznać się z usługa proponowanych przez kancelarię prawną Competia. Doradztwo prawne proponowane przez nią dotrzeć może do Ciebie przez Internet - dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie czasu związanego z wizytą w stacjonarnej kancelarii prawnej. Poznaj Competię i zdecyduj się na korzystanie z jej usług.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Dokumenty prawne są częścią najważniejszej sekcji portalu prawnego e-prawnik.pl. Osoby korzystające z wiadomości portalu e-prawnik.pl znajdą na nim wszelkie kodeksy prawne, świeże dzienniki ustaw, obecne przepisy Unii Europejskiej, aktualne treści Konstytucji, planowane projekty uchwał oraz nowelizacji. Wszystkie akty prawne, kodeksy i zmiany w przepisach są aktualizowane na bieżąco.

  E-prawnik.pl prowadzi również dział z wzorami dokumentów przydatnych w biznesie i w życiu codziennym.

  Dzięki pośrednictwu strony można wejść w posiadanie wzorów umów oraz pism, pozwów sądowych, gotowych do wydruku formularzy PIT. Naturalnie ściągnięcie tych dokumentów jest płatne. Opcja pakietów, pozwala na znaczne obniżeni jednostkowej ceny pobieranych pism. Możliwe jest płacenie za pakiety sms'ami oraz przelewami bankowymi i poprzez PayPall.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Wodzisław Śląski - Patryk Riedel »

  Podjęcie decyzji o rozwodzie to bardzo trudny i dramatyczny moment w życiu każdego człowieka, będącego w związku małżeńskim. Niesie zarówno skutki dla samych małżonków jak i dla wspólnych małoletnich dzieci stron. Jeżeli już zdecydujemy się na rozwód należy ustalić w jakim trybie to nastąpi, czy chcemy rozwodu bez orzekania o winie, czyli za porozumieniem stron; bądź czy wnosimy o rozwód z winy drugiego małżonka. Kancelaria Adwokacja Patryka Riedel'a specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zajmuje się wszechstronnym rozwiązywaniem spraw związanych z szeroko pojętym prawem rodzinnym oraz karnym. Zakres działania kancelarii to głównie Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Katowice oraz okolice. Kancelaria Adwokacka mieści się przy ul. Podhalańskiej 31 w Jastrzębiu-Zdroju, naprzeciwko Galerii Podhalańskiej - Marketu Carrefour, w tym samym budynku znajdują się materiały budowlane i hurtownia elektryczna.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • kancelariarp.pl - radcowie prawni Białystok »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii, która działa w Białymstoku zapraszają na swoją stronę internetową kancelariarp. pl i do kontaktu z nami. Nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji a oprócz tego niezwykle entuzjastycznie odpowiedzą na każde Wasze zapytanie i udzielą Wam odpowiedniej pomocy prawnej. Proponujemy pomoc klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym a oprócz tego innym podmiotom, którzy szukają najlepszych profesjonalistów z każdej dziedziny prawa. Działamy zwłaszcza na obszarze naszego miasta, lecz jesteśmy otwarci na współpracę z innymi prawnikami. Bardzo entuzjastycznie poprowadzimy dla Was sprawy spadkowe, pomożemy Wam w dochodzeniu odszkodowania, pomożemy Wam w przygotowaniu umów i rozwiązywaniu. Prawo karne a także prawo skarbowe nie mają przed nami tajemnic. Entuzjastycznie zajmiemy się sprawami związanymi z inwestycjami oraz nieruchomościami.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria D2D GROUP »

  Kancelaria D2D Group to kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu oraz upadłości przedsiębiorstw. Działamy na terenie całej Polski, pracując z najlepszymi prawnikami i radcami prawnymi. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w postępowaniu cywilnym oraz karnym, przed Urzędami Administracji Państwowej, Organami Egzekucyjnymi i innymi placówkami. Nasza kancelaria charakteryzuje się obszernym spektrum działania zarówno dla klientów jednostkowych, jak i korporacji. Świadczymy usługi prawne, w których zawierają się takie problemy jak: postępowanie naprawcze, reprezentacja dłużnika przed wierzycielami, reprezentacja Klienta przed Urzędami Skarbowymi, postępowanie naprawcze, itd. Ręczymy rzetelne prowadzenie spraw, specjalistyczną poradę i pomoc w rozstrzygnięciu problemu na każdym etapie postępowania. Prowadzimy również porady prawne online, jak i stacjonarnie w biurze. Dokładamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego w nagłych wypadkach możliwy jest dojazd naszego eksperta do klienta.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy to miejsce, do którego mogą się udać zarówno osoby prywatne szukające wsparcia prawnego podczas transakcji związanych z obrotem nieruchomości, jak i klienci biznesowi, którzy szukają porady odnośnie zakładania, likwidacji lub zmian kapitałowych spółek. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy zlokalizowana jest w Poznaniu, gdzie udać się może każdy, kto poszukuje prawnego wsparcia w kwestii transakcji dotyczących spółek, nieruchomości i przedsiębiorstw. Wejdź na stronę internetową lub skontaktuj się z kancelarią telefonicznie! Ponadto, na stronie internetowej kancelarii znajdziesz ciekawego bloga, na którym poruszane są takie kwestie jak przekształcanie działalności gospodarczej w spółkę komandytową, rozliczenia wynikające z wystąpienia ze spółki czy inwestycje w zabytki. Zapraszamy!

  Data dodania: 12 03 2020 · szczegóły wpisu »