Angielski Online


Reklama Google


Kancelaria Rzeszów

Kancelaria Rzeszów Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego (odszkodowania Rzeszów) oraz windykacji należności i postępowania egzekucyjnego. Prawnik Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

Szczegóły strony kancelaria24.org:

Podlinkuj stronę kancelaria24.org:

Kancelaria Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Profesjonalna Agencja Ochrony Mienia z siedzibą w Nowym Sączu »

  Ochrona osób oraz mienia to bardzo odpowiedzialne a także odpowiedzialne zadanie, dlatego dzięki wielu latom praktyki jak również pełnemu zaangażowaniu w wykonywane obowiązki posiadamy mnogie grono stałych lub zadowolonych zleceniodawców.

  Naszym głównym aspektem działalności jest ustrojstwa alarmowe obiektów przemysłowych jak i obiektów prywatnych poprzez ciągłą obserwację oraz nagrywanie przekazu dzięki kamerom przemysłowym zawieszonym w kluczowych dla bezpieczeństwa rejonach.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz ustny Warszawa »

  Nasza firma zajmuje się tłumaczeniami oraz organizowaniem wyjazdów związanych z usługami turystycznymi. Rzetelność naszych usług opiera się na wypracowanej praktyce, doświadczonej grupie pracowników mającej biegłą znajomość obu dziedzin. W zakresie usług związanych z translacjami proponujemy: tłumaczenia pisemne i ustne, wsparcie językowe i techniczne zjazdów, konferencji i kongresów. Nasze działania w turystyce zawiera: sprzedaż biletów na przejazdy autokarowe i przeloty, rezerwację miejsc noclegowych w hotelach w Polsce i zagranicą, uzyskiwanie ofert Last Minute i First Minute, turystycznych polis ubezpieczeniowych, organizację wyjazdów motywacyjnych, konferencji i kongresów, formalna obsługa wiz. Nasi stali klienci otrzymują Karty rabatowe pozwalające na uzyskanie atrakcyjnych zniżek.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TFI, czyli Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych »

  TFI Legg Mason jest towarzystwem, które organizacjom oraz osobom fizycznym daje szansę inwestowania w III filar oraz wszelkiego typu inwestycyjne programy, mające na celu zapewnienie wysokiej emerytury. Twoja wysoka emerytura to podstawa naszej przyszłości podczas życia każdego człowieka. Towarzystwo Legg Mason działa w tej branży od blisko 15 lat i bez przerwy zyskuje bardzo dobre opinie od indywidualnych klientów. Wybierając swój program finansowy mamy duży wybór, ponieważ możemy wyselekcjonować nie koniecznie jeden fundusz inwestycyjny. W takim wypadku, jeżeli osoba, która podejmuje się otwarcia funduszu ma dużo funduszy, to środki pieniężne są dzielone względem tych funduszy. Do wyboru mamy: Obligacji FIO, Fundusz Akcji, Fundusz Pieniężny, Senior FIO oraz Strateg FIO. W ofercie Legg Mason TFI znajdziesz także inne programy inwestycyjne: IKE, IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego), Pracowniczy Program Emerytalny i in.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń »

  Orzeczenie o powołaniu UMK dekretem z dnia 24 sierpnia 1945 roku była ogromnie korzystna dla Torunia. To od tego momentu można zaobserwować rozwój miasta. Wprowadzenie ustroju socjalistycznego doprowadziło do nacjonalizacji przemysłu i likwidacji opozycji. Z drugiej jednakże strony szybka uprzemysłowienie miasta, postawienie wielu zakładów spowodowało, że Toruń należał do 25 największych ośrodków przemysłowych w Polsce.
  1975 rok był dla Torunia doniosłym momentem, ponieważ w tym właśnie roku ponownie stał się on stolicą województwa. Niestety lata rozkwitu miały się ku końcowi, gospodarka socjalistyczna przechodziła coraz większe problemy. Uniemożliwiło to w znaczący sposób odbudowę wielu zaniedbań z lat minionych.
  Teraźniejszy Toruń to ośrodek miejski, który powoli powraca do siły i znaczenia jakie miał w Polsce przez wiele wieków. Chcesz wiedzieć więcej o naszym mieście, odwiedź portal Toruń

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kancelarie prawne Bydgoszcz »

  Kancelaria Pro-Lex Bydgoszcz funkcjonuje od 1996 roku. Dzięki niemałemu doświadczeniu zatrudnionych radców prawnych, biuro oferuje firmom oraz klientom indywidualnym mnóstwo dobrej jakości usług prawnych, w skład których wchodzą porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, i również rejestracja działalności gospodarczej. Radca prawny z Kancelarii Pro-Lex zajmie się także sporządzaniem pism przedprocesowych a oprócz tego procesowych oraz będzie fachowo reprezentował swoich klientów przed sądem. Specjalnością Kancelarii Prawnej jest prawo rodzinne, cywilne i również prawo pracy. Ochoczo udziela także pomocy prawnej w zakresie prawa handlowego, administracyjnego a także upadłościowego. Wykwalifikowani specjaliści wszystkie powierzone sprawy traktują priorytetowo a także dążą do ich satysfakcjonującego zakończenia dla klienta.

  Data dodania: 29 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie szkolne - Bezpieczny.pl »

  W serwisie Bezpieczny. pl znajdziesz to czego szukasz i wybierzesz najlepsze ubezpieczenie. Najlepsze ubezpieczenia, które zakupisz 100% online korzystając z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

  Serwis ubezpieczeniowy Bezpieczny. pl to najlepszy sposób na zakup ubezpieczenia, który pozwala na samodzielny wybór a także łatwe skorzystanie z pomocy lokalnego pośrednika, który na miejscu pomoże i przedstawi najlepszą ofertę, a także pomoże na każdym etapie, nawet przy zgłaszaniu szkody. Bezpieczny. pl pozwala na uzyskanie pomocy zdalnej za pomocą innowacyjnej technologii - pomoc w wypełnieniu formularza zakupowego razem z pośrednikiem ubezpieczeniowym na odległość - bez wychodzenia z domu - 100% online.

  Bezpieczny. pl - strona w którym znajdziesz bezpieczne ubezpieczenia. Oferujemy innowacyjne produkty ubezpieczeniowe, w szczególności dla uczniów i przedszkolaków: ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia dla pracowników szkół oraz przedszkoli, ubezpieczenia na życie, assistance w podróży po Polsce i Europie, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia psów, ubezpieczenia OC dla aut.

  Ubezpieczenia które znajdują się na stronie Bezpieczny. pl powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie z Generali. Nasze produkty ubezpieczeniowe odznaczają się innowacyjnością do bezpieczeństwa i ochrony, którą oferujemy. Każda osoba zaznajomi się z zakresem po to, aby świadomie wybrać ubezpieczenie spełniające aktualne potrzeby dla siebie i swoich bliskich.

  Data dodania: 03 12 2020 · szczegóły wpisu »