Angielski Online


Reklama Google


Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum

Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum Skutecznie odzyskamy Twoje należności od firm, od osób prywatnych na terenie kraju i za granicą.
Windykacja należności z tytułu:
- faktur za usługi i dostawy
- umów pożyczki
- umów zawartych ustnie
- umów o pracę
- niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
- spraw pokomorniczych
- spraw przedawnionych
- zapisów niedozwolonych
- spraw alimentacyjnych
Standardowy okres windykacji polubownej tj. sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do rejestru, giełde wierzytelności trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.
W szczególnie trudnych sprawach po ustaleniu majątku oraz miejsca pobytu dłużnika przeprowadzamy windykację terenową/twardą.
Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracują z nami adwokaci, radcowie, biegli sądowi, notariusze oraz starannie wybrani komornicy.

Szczegóły strony kancelariaultimatum.pl:

Podlinkuj stronę kancelariaultimatum.pl:

Kancelaria Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 377

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • catering Gdańsk »

  Mając wieloletnie uznanie w dziedzinie obsługi gastronomicznej oraz zamiłowanie do tej pracy, mamy możliwość zaoferować coś więcej niż tylko catering. Cel, jakim się kierujemy od zawsze to rozpieszczanie najbardziej wymagających koneserów. W zamian otrzymujemy ich wdzięczność i pewność kolejnego, przyjemnego spotkania. Jesteśmy przekonani, że każda ceremonia jest inna, dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do powierzanych nam czynności. Jedzenie, kolory, zmysł smaku i aromat niezawodnie dają możliwość budować nastrój właściwą do każdej uroczystości, zarówno tej oficjalnej, jak i tej trochę bardziej prywatnej... Oferujemy: bankiety i imprezy biznesowe, plenerowe i firmowe u klienta albo w naszej restauracji.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły z tworzyw sztucznych »

  Firma "GÓR-PLAST" produkcja artykułów z tworzyw sztucznych, w swojej ofercie umieszcza wyroby od ponad 20 lat. Dzięki nieustającemu podnoszeniu jakości jak również szybkiemu dopasowywaniu do norm i najświeższych wymagań nabywcy i rynku, firma jest partnerem wartym zaufania. "GÓR-PLAST" producent wyrobów z tworzyw sztucznych systematycznie zwiększa produkcję i dobór sprzedawanych fabrykatów. Wszystkie produkty posiadają szerokie zastosowanie w branży ogrodniczo-budowlanej, a także objęte są badaniami zapewniającymi najwyższa jakość. "GÓR-PLAST" współpracuje z firmą EURO-TOOLS hurtownia narzędzi i tworzyw sztucznych.Firma inwestuje część swojego kapitału w modyfikację posiadanego parku maszynowego, a także ubiega sie o dotację z kapitałów unijnych, żeby rozbudowywać zakład. "GÓR-PLAST" to głównie sprzedaż hurtowa na rynku zarówno polskim jak i zagranicznym, ale oferta skierowana jest także do indywidualnych nabywców, gdzie w atrakcyjnych cenach można nabyć oferowane produkty. Stali odbiorcy mogą liczyc na niezwykle atrakcyjne warunki realizacji zleceń.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach to niewątpliwie bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli wziąć pod uwagę wszelkie kwestie mające związek z pozyskaniem solidnego ruchu na własną witrynę. Jednakże, aby móc odnosić dobre wyniki w pozycjonowaniu stron, trzeba mieć odpowiednią wiedzę na wszelkie zagadnienia mające związek z technikami pozycjonowania w wyszukiwarkach. Prowadzony przez nas blog o pozycjonowaniu jest doskonałym miejscem, jeśli wchodzi w grę uzyskanie niezbędnej wiedzy, choćby dlatego, że na blogu są zamieszczone tylko i wyłącznie artykuły napisane przez specjalistów. Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych pozycjonowaniem na witrynę!

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia, praca i życie za granicą »

  Europa i Unia Europejska - praktyczne informacje dla każdego; studia i praca za granicą, biznes i fundusze unijne dla firm, prawo i podatki w Unii, turystyka zagraniczna, kultura, zwyczaje, życie za granicą... oraz wiele innych przydatnych porad i ciekawostek. Jeden portal - cała Europa!

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Misie »

  Galeria Bukowski to pierwsze królestwo misiów, przytulanek i maskotek w Polsce. W Krakowie w starych drewnianych kredensach, dzieżach i skrzyniach siedzą tysiące Misiów. Tu zawsze można znaleźć przyjaciela, a w jego wyborze pomogą prawdziwi Entuzjaści Misiów. W galerii dostępnych jest ponad 400 różnych modeli - misie, przytulanki i maskotki. Misie i ich przyjaciele z kolekcji Barbara Bukowski Design są wykonane ręcznie z najlepszych materiałów. Każde zwierzątko z naszej kolekcji - niezależnie od grupy, do której się zalicza - uwielbia się przytulać i wymaga opieki. Teraz dostępne również w sklepie internetowym.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania drewniane »

  Firma VINTORE, która prowadzi sklep internetowy skrzynkidrewniane.pl ma siedzibę zlokalizowaną w Górsku koło Torunia. Elementarnymi produktami firmy są skrzynki drewniane, a przede wszystkim opakowania na wino oraz skrzynki upominkowe. Posiadamy nieposzlakowaną opinię oraz dobrą pozycję na rynku. Nasze skrzynki biorą udział w konkursach oraz zdobywają nagrody. Do ich sukcesu przyczynia się trwałe wykonanie oraz unikatowy wygląd zewnętrzny. Potrafimy je przekształcić w prawdziwe dzieła sztuki. Z tego powodu doceniacie Państwo technikę ich wykonania, wygląd zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny.Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy nie tylko osoby prywatne ale również producentów alkoholi, szkła, porcelany oraz producentów upominków. Do współpracy zapraszamy również firmy, które chcą zostać naszymi przedstawicielami.Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »